2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت ک دلشو داری

نه بابااا

کلی کار کردم رو خودم

الانم با ی سری چیزا جرئتش رو پیدا کردم

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
2731
ببین اگر خودشم تو رو بخواد مکالمه میره جلو 😐 ولی میگم الان وسط تابستون یکم زیادی تابلو‌ نیست بری در ...

😂😂😂😂😂 خیلی باحال گفتی

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
تو پیش قدم نشو هرگز😭😭😭😭 مردا زن دست نیافتی دوس دارن😐 کم بهش فکر کننننن😕😕😕

ندیدی دختری ک میگه هر پسری رو بخوام جذب میکنم 

اونا چ جورین؟

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
2740

وای ،باز خوبه آشناست و دوبار اقلا دیدید همو تو محیط دانشکده ...خیالت راحت همینی که میگی بهونه ی خوبیه بشرطی که طرف هم بخواد خررررف بزنه، اگه نخواد که فقط میاد توصیه های ایمنی رو بهت میگه و خیلی رسمی و مودبانه همه چی تموم میشه تا دفعه ی بعد

زیاد برنامه ریزی نکن چون بدتر هول میکنی خیلی عادی و سنگین باهاش صحبت کن اگر قسمت باشه جور میشه

راستی حتما ی عطر خوبم بزن بیشتر جذب میشه😉

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

بگو سلام خوبین؟

میشه چندلحظه وقتتونو بگیرم؟

بعد صبرکن جواب بده

اون میگه بفرمایید

تو هم بگو مرسی 

بعددیگه یکم مظلوم سوال بپرس

بعد یکم حالت درد دل بگو وای خوشبحالتون گذروندین این درسو

من خیلی استرس دارم

بعد اون یکم دلداری میده

و ب این ترتیب.......

با دست پس بزن با پا پیش بکش

بلد نیستم

چ جوریه؟

2706