2733
2734
جدی؟ ممنون قبل عید مرتبش کردم اما خیلی کوشولو همش میخورم ب مبل و تخت ساق پاهام کبود شده 😆😆

سلیقه مهمه شیکه والا ما ۵۴متریم چی بگیم 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
البته ربطی به تهران نداره مام که تهران نیستیم خونه ها همه آپارتمانیه اونیکه شما میگی بیشتر شهرستان ...

چه ربطی ب روستا بودن و شهرستان بودن داره ؟؟؟منم ساکن تبریزم. تادلت بخاد وسط شهر خونه های بزرگ ۲۰۰,۱۵۰متری... هرکجاک باشی بستگی داره وسع مالی تو چقدر باشه و چقدر پول داشته باشی. مالان اینجا ۹۵متری خونمون. توهمین مجتمع خونه ۶۰متری ام هست ۱۶۰متری ام هست. 

2738

خونه منم کوچیکه 60 متره دو خوابه 

مبلهام رو ال گرفتم، تلوزیون به دیوار زدم، فرش کوچیک تو پذیرایی انداختم که خونه دلبازتر بشه، ناهارخوری چهار نفره گرفتم،. ویترین ندارم، با گل و اینه خونه رو دکور کردم، آیینه تو خونه کوچیک خیلی تاثیر داره و خونه رو دلبازتر نشون میده، از رنگ روشن برای در و دیوارها استفاده کردم، رنگ روشن ساده خونه رو دلباز تر میکنه، رنگ مبلهام هم روشنه، روی کابینت ها و کانتر اشپزخونه هیچ وسیله دکوری نذاشتم چون شلوغ بودن خونه باعث میشه دلباز نباشه، 

هر کسی میاد خونمون میگه بهش میخوره 70 متری باشه، اما یکی از آرزوهام اینه بتونم یه خونه حداقل 80 متری بگیرم ولی با توجه به گرونی بی سابقه خونه بعید میدونم حالا حالاها بشه جابجا بشم 

اما خدا رو شکر میکنم که حداقل یه سقف بالاسرم هست، امیدوارم همه مستاجرا امسال خونه بخرن 🌷

من خونم ۶۰متر

روزی هزارمرتبه خداروشکر میکنم که داریمش وگرنه الان بااین اوضاع با حقوق کارمندی چجوری خونه میخریدم!

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
خونه منم کوچیکه 60 متره دو خوابه  مبلهام رو ال گرفتم، تلوزیون به دیوار زدم، فرش کوچیک تو پذیرا ...

عکس لازم شدی

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
کارتون خوابا هم مجازن ؟ اخه من از خونه زدم بیرون شبا حرم امام رضا میخوابم الان

وای خدای من، الان خانوادتون نگرانن، لطفا یه خبر بهشون بدید،. نزارید چشم انتظار باشن گناه دارن، خودتون هم گناه دارید و تو این گرما در اذیت و مریض میشید