2733
2739
عنوان

خیلی سخته شیر داشته باشی ولی نی نی نه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 49 پست

عزیزم خیلی متاسفم این روش و من امتحان کردم سینه هام خیلی شیر داشت کامل میتونستم دوتا بچه رو سیر کنم دخترمو که از شیر گرفتم تب کردم یک خانوم سن داری بهم گفت یک تعداد سنگ جمع کن داخل قابلمه روحی بذار کامل داغ شه رو گاز یکهو سرکه بریز مواظبت کن به بدنت نپاشه بخارش بلند شد سینه هاتو بخور بده واسه من آب رو آتیش بود راحت شدم  بعد سه روز تب و درد راحت خوابیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزممم متاسفم واقعا دوست منم هفته۴۰ بچه اش رو از دست داد دکتر بهش قرص پرولاکتین داد هورمون شیر تو بدنش اومد پایین تو هم برو حتما چون دردناکه 

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭

اصلا و به هیچ وجه ندوشش ،اونوقت قطع شدنش طول میکشه.با سو تین محکم ببند و برو با اب سرد بشور سینه هاتو بعد با اب گرم و بازم با اب سرد یه جور شک بده ،بعد یکی دو روز خوب میشی

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
2738

منم قبل از تصادف به دخترم شیر میدادم که تصادفو کما رفتن دخترم باعث شد شیر نخوره 

سینم بزرگو پرشیر  و سفتو دردناک بود چقدر سخت بود 

دو سه بار زیر دوش حمام دوشیدم 

کم کم خالی شد 

ولی هنوز فشار میدم کمو بیش میاد داستینکس خریدم بخورم کامل خشک بشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706