2737
2739

خانوما خواهشا کمکم کنید خیلی اعصابم خورد شده.

من به خاطر طول سرویکس ۵ ماه از بارداری مو باید استراحت باشم. میخوام ببینم مرخصی بارداری واسه استراحتها رو بیمه تامین اجتماعی چطوری میده،؟؟؟؟؟ بدون حقوق باید رد بشه یا مرخصی زایمان و شروع میکنه؟؟؟؟؟ یا میگه باید برگردی سرکارت. 

از ایام بارداریت کم نمیشه

استعلاجی که دکترت نوشته ببر تامین اج معرفیت میکنه کمیسیون پزشکی اگه تایید شدی مشکلی نداره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از ایام بارداریت کم نمیشه استعلاجی که دکترت نوشته ببر تامین اج معرفیت میکنه کمیسیون پزشکی اگه تایید ...

نه میگه ۸۰ درصد این‌مشکل و دارن.  من که بعید میدونم تایید کنه. اگه تایید کنه چی‌میشه؟؟؟

2728
نه میگه ۸۰ درصد این‌مشکل و دارن.  من که بعید میدونم تایید کنه. اگه تایید کنه چی‌میشه؟؟؟

اگه کمیسیون تایید کنه تامین اجتماعی به عنوان غرامت دستمزد ایام بیماری بهت پرداخت میکنه بعد زایمان هم اون ۶ ماه زایمان رو میگیری 

اما اگه تایید نشه باید بری دنبالش که از ایام بارداری قبل زایمان استفاده کنی

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
ببخشید منظورم تایید نکنه بود؟؟؟؟

کمیسیون برا ایام بارداری سخت نمیگیره برو استعلاجیتو ببر اگه همشو تایید نکنه حداقل نصفشو تایید میکنه

کمیسیون برا ایام بارداری سخت نمیگیره برو استعلاجیتو ببر اگه همشو تایید نکنه حداقل نصفشو تایید میکنه

من رحمم تکشاخه. بازم گفته مشکلی نیست که بخواد استراحت کنه به مامانم گفته برو خودش و بیار آخه من نرفته بودم. 

این شرایط استفاده ایام بارداری که میگی چیه،،،،؟؟؟

شما خودت برات پیش اومده این مسئله؟؟

2738
من رحمم تکشاخه. بازم گفته مشکلی نیست که بخواد استراحت کنه به مامانم گفته برو خودش و بیار آخه من نرفت ...

عزیزم از استعلاجی نگم برات که چه بلایی سر من آوردن

برای سرکلاژ ۱۵ روز بهم استعلاجی دادن توشهر خودم  بردم تامین اجتماعی چند روز علاف شدم بعد ارجاعم دادن به استان گفتن همه مادرای باردار برای استعلاجیشون باید برن استان.یه روز نامه مو بردم اونجا حالا قراره کمسیون تشکیل بشه یه روزم برم شورای پزشکی ببینم تایید میکنن استعلاجیمو یا از مرخصی های خودم رد کنم

واقعا تامین اجتماعی دیگه کاری کرده آدم بگه غلط کردم استعلاحی نمیرم

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
عزیزم از استعلاجی نگم برات که چه بلایی سر من آوردن برای سرکلاژ ۱۵ روز بهم استعلاجی دادن توشهر خودم ...

😂😂

من رحمم تکشاخه. بازم گفته مشکلی نیست که بخواد استراحت کنه به مامانم گفته برو خودش و بیار آخه من نرفت ...

نه عزیزم خودم کارمند تامین اج ام اگه اینجوری باشه که گفتین کمیسیون تاییدتون نمیکنه

بخدا جدی میگم حالا ۱۵ روز چیزی نیست😑😑😑

اره عزیزم استراحت بارداری هرچند روز باشه بایدکمیسیون تایید کنه اصلا نمیفرستن پزشک معتمد 

حق دارید ناراحت بشید اما تقصیر کارمندا نیست قانونشه🙃

نه عزیزم خودم کارمند تامین اج ام اگه اینجوری باشه که گفتین کمیسیون تاییدتون نمیکنه

موفق باشی عزیزم....

حالا رحم تکشاخ واقعا از نظر تامین اجتماعی استعلاجی نمبخواد؟؟؟؟

اگه فرض کنیم تایید نکنه چی میشه؟؟؟  باید برگردم سرکار

یا مرخصی زایمان و شروع میکنه 

من اصلا حقوقش برام اهمیت نداره فقط نمیخوام واسع محل کارم بد بشه

2706