2737
2739
عنوان

با عشقم رفتیم بیرون خ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 43 پست
از لوس بازیات بگو دیگه 😩

صداتو مثه بچه ها قشنگ نازک کن. همزمان با دستات ادا و اصول دربیار عین بچه ها. بعضی وقتا اهنگ بذار بهش بگو بشین رو مبل تا من برات برقصم براش عشوه ریز بیا و آروم برقص. لباس های که جاهای برجسته بدنت معلومه رو بیشت استفاده کن. یا ببخشید لباسی که مخصوصا خط سینه وباسن هاتو نشون میده. ناز و نوازشش کن در گوشی باهاش حرف بزن یه جوری که حرارت نفسهات بخوره به گوشش قلقلکش بیاد. بوسهای یهویی ازش بکن. پیشونیشو بوس کن. بازوهاشو بگیر دستت قربون صدقه ش برو. بشین روی پاهاش باهاش هشق بازی کن. ازش تعریف کن بگو جذاب کی بودی آخه . جلوی اینه تمرین کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنبال کنندشونم ، اون بدرد شوهر میخوره منو عشقم اینقدر با هم راحت نیستیم اینم تو خیابونو از این کارا ...

اینکه هی جیغ و ویغ کنی و لوس بشی حوصله طرفو سر میبره ادم کم حرف بزنه خیلی بهتر از حرف بیخود زدنه😩😩

درکل موضوع برا حرف زدن زیاده هرچند هنو مدت کمیه باهمین یخورده بگذره راحت تر میشه واست

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
منم همینطوریم اگرم حرف اومدم همه چی میدم بیرون نمیدونم چطوری مثل بقیه متوسط باشم ولی برعکس خانواده ش ...

من کلا از ادمای حراف خوشم نمیاد البته با نامزدت فرق داره کم کم باهاش راحت تر بشی خیلی بهتر میشه همش حرف میزنی باهاش

از اتفاقای‌ روزمرت کارایی که اطرافیانت میکنن و جالبه درست کارت و...

پريچهرَم💁🏻
2728
صداتو مثه بچه ها قشنگ نازک کن. همزمان با دستات ادا و اصول دربیار عین بچه ها. بعضی وقتا اهنگ بذار بهش ...

شوهرش نیس باوه خط سینه و باس ن چی میگه کار دس دختره میدی😂😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740
صداتو مثه بچه ها قشنگ نازک کن. همزمان با دستات ادا و اصول دربیار عین بچه ها. بعضی وقتا اهنگ بذار بهش ...

شوهرش نیستا دوس پسرشههههه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
دنبال کنندشونم ، اون بدرد شوهر میخوره منو عشقم اینقدر با هم راحت نیستیم اینم تو خیابونو از این کارا ...

خخخخ ديگه خود داني

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

من اونموقع ک باهاش دوست بودم مامان و باباشو با اسم صدا میکردم و مسخره بازی درمیاوردم...مثلا میگفتم ای قربون زهرا که یه همچین دوس پسری برام به دنیا آورده😂😂😂😂یا مثلا پررو بازی درمیاورد میگفتم هیسسسس صدات دربیاد کتکه رو میخوریاااااااا  اونم کیف میکرد که من انقد رو دارم و زبون درازم  حالا خودت همین فرمونو بگیر برو جلو که چیا بگی به دوس پسرجونت...مال من همیشه میگفت تو خیلی شیرین زبونی