2737
2739
عنوان

دیشب یه اتفاق خیلی خیلی خیلی خیلی عجیب اتفاق افتاد ، هنوزم تو شوکم

| مشاهده متن کامل بحث + 7680 بازدید | 203 پست
عزیزم چی زده بودین چهارتایی که نفهمیدین خخخخخ شوخی کردم ولی خب خیلی هم عجیب نیستا متوجه نشدین به هم ...

تقریبا چسبیده به ما بودن، کلی وسایل داشتن، تقریبا غیب شدن

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

الان یکی میاد میگ عین این داستان برای بلقیس خانمم اتفاق افتاده رفته دعا نویس گفته بیا طلسم بگیر 😂

یا یکی قطعا به خانواده همسر ک ربط میده 🤣🤣

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی کنارشون نشسته بودن، هرچقدرم گرم صحبت کردن شده باشن بالاخره یکی از این چهارنفر بهشون دید داشت دیگه، نداشت یعنی؟ عجیبه که هیچکدوم متوجه نشدن😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728

خواهر شوهر و جاریت با جن ها هماهنگ بوده 

ساید هم دوربین مخفی بوده

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
آدم واسه اينجور تاپيكا تو عنوانش مينويسه ترسناك يا باردارا و حساسا نيان الان من باردارم و كلي وحشت ...

منم باردارم ولی وحشت نکردم😐 تو روز روشن ترسناک نیست که

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
جن که ترس نداره البته اگه کاری باهاش نداشته باشی خدا رحمت کنه بابامو همیشه از جن میترسیدم یه بار بر ...

منم این داستانو شنیدم

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
وقتی کنارشون نشسته بودن، هرچقدرم گرم صحبت کردن شده باشن بالاخره یکی از این چهارنفر بهشون دید داشت دی ...

جاریم که اتفاقا خیلی خیلی زبر و زرنگه ، کاملا روبرو بود، اونم متوجه نشده بود و براش سوال بود

ما هم ترسیدیم زود بلند شدیم رفتیم خونه

آدم واسه اينجور تاپيكا تو عنوانش مينويسه ترسناك يا باردارا و حساسا نيان الان من باردارم و كلي وحشت ...

ببخشید ، یادم رفت😘

2706