2733
2734
عنوان

بچها چرا دندون پزشکه اینجوری میکرد😟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 60 پست
من چی بگم موهانو نوازش میکرد میگفت چ موهای خوش رنگی رژ لبمو با انگشتش پاک کردزل میزد تو صورتم میگفت ...

خفه نشی  دختر   😂😂😂😂😂

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرمری بیا من دستمو بذارم رو موهات رژتو پاک کنم لپتو بگیرم زل بزنم تو چشای رنگیت 🤣خدایا شکرت که زشتم

ها😱😱

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
چجوری کجا ؟ شوهرم بفهمه شهیدم میکنه

ول ون بابا شکایت چی . شر درست میکنی واسه خودت؟ بعد نتونی ثابت کنی و شاهد نداشته باشی میتونه اعاده حیثیت کنه و خودت محکوم میشی . شاهد داری ؟؟؟ تازه شوهرت بفهمه ممکنه فکر کنه خودت کرم ریختی

فقط دیگه نرو اونجا 

2728
خودت دیگه اینجورموقعها نی نی سایتیافقط میگن عکس شوخی بود

😂😂😂بابا من اورانگوتانم یارو هیز بود

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
خفه نشی  دختر   😂😂😂😂😂

اومدم تاپیکم زدم تازه 

طبقه معمولم همه منو دعوا کردن 😒

گفتی ها از این استیکرا گذاشتی از خود بیخود شدمممم 😍😍😍😍😍😍👧

دیونه😂😂

وایییی اینجا چه بارونی میباره عشقههه عشقققق

تو کوجاییییی   گلم که بارون میاد تهران افتابه😢😢😢😢

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706