2737
2739
مثه خاله ی من مردم را هدایت کن بادستات به راست وچپ😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خاله ت خوب بوده بابا 😂😂😂

عروس داییم انگار گوشت کوب میکوبید ...

اخرا رقصشم انگار روی تردمیل خیالی میدوئید 😂😂😂😂😂😂😂

منم  خبیثانه هر بار یادش میندازم میخندیم 😂

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاله ت خوب بوده بابا 😂😂😂 عروس داییم انگار گوشت کوب میکوبید ... اخرا رقصشم انگار روی تردمیل خیال ...

شوهرمم انگار داره پارچه متر میکنه وقتی میرقصه😂😂😂😂😂😂😂

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2740
مثل من واسه عروسیم نمیدونم چی کار کنم😐😐😐😐

خوب تو را با اسی تنها میگذارم 😐

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706