2737
2739
مال من هفته های آخر بود.درست هم گفت.ولی مال یکی از آشناها که واسه تعیین جنسیت رفته رو اشتباهی گفته ب ...

ميخواستم بدونم ممكنه اين همه رو استباه گفته باشه تا واژينال. رو انجام داد گفت اينكه داخل رحمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هفته چند ؟همه رو پيش شاكري رفتين

اگه دکترت قبولش نداره چند هفته دیگه برو پیش یه دکتر سونو دیگه.من حدودا از ۵ یا ۶ ماهگی رفتم.قبلا پیش الماسیان می رفتم که دکترم شاکری رو پیشنهاد داد.جواب سونو رو هم می تونی به یه دکتر دیگه هم نشون بدی.

2728
اگه دکترت قبولش نداره چند هفته دیگه برو پیش یه دکتر سونو دیگه.من حدودا از ۵ یا ۶ ماهگی رفتم.قبلا پیش ...

نشون دادم خودش سونو كرد ديد ساك رو ولي گفت واضح نيس هفته ٨ برو سونو مال شاكري رو رد نكرد

اگه دکترت قبولش نداره چند هفته دیگه برو پیش یه دکتر سونو دیگه.من حدودا از ۵ یا ۶ ماهگی رفتم.قبلا پیش ...

دكتر من فقط شوهرش رو كه بهش نون قرض ميده رو فقط قبول دارم كنار مطبشه ،

نشون دادم خودش سونو كرد ديد ساك رو ولي گفت واضح نيس هفته ٨ برو سونو مال شاكري رو رد نكرد

بی خودی استرس وارد می کنن.منم دو هفته تموم هر لحظه استرس زیادی کشیدم.تو سونو که همه چیز دیده نمی شه.

2738
بی خودی استرس وارد می کنن.منم دو هفته تموم هر لحظه استرس زیادی کشیدم.تو سونو که همه چیز دیده نمی شه.

بنظرت شاكري تو سونو واژينال داپلر م همه رو بعني اشتباه كرده 

من پیش آقای دکتر شاکری رفتم که هم تشخیص جنسیتشون توی هفته 11 درست بود و هم بقیه تشخیصاشون توی سونوهای بعدی. جون بچه منم نجات دان. یجایی رفتم گفتن باید سقط کنی ناقصه. ولی دکتر شاکری گفت نه تنها ناقص نیست بلکه پسر هم هست و سالمه سالمه. بجز خودم خواهرم هم پیش دکتر شاکری رفت. هرکی به کارشون شک داره آخره کم لطفیه چون خداییش توی تهران و حتی ایران بهترین هستن.