2737
2739
عنوان

من خیلی احساس تنهایی میکنم..با وجود اینکه متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2627 بازدید | 123 پست
منم اینجوری ام همین الان چند تا برگه برداشتم دردودلامو نوشتم که میخوام مستقل باشم محتاج محبت کسی نبا ...

کاش منم مثله شما قوی بودم ...من همش میشینم گریه میکنم خودمو ناراحت میکنم ...اعتماد بنفسم ضعیفه کار دیگه ای از دستم نمیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم دانشجو بودم الان دارم تموم میکنم میخوام برا استخدام بخونم و اینا خودمو سرگرم کنم باید همش

حالا همش هم درس نخون که خسته شی، برنامه خارج از خونه هم برای خودت بزاررر...شوهر منم همین شکلیه...مثل دوتا دوست خوب زندگی میکنیم متاسفانه.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2728
کاش منم مثله شما قوی بودم ...من همش میشینم گریه میکنم خودمو ناراحت میکنم ...اعتماد بنفسم ضعیفه کار د ...

من اصلا قوی نیستم ولی تنها چیزی که ارومم میکنه دردودل با خداست وگرنه منم دلم میگیره چرا شوهرم درکم نمیکنه چرا‌توجه نمیکنه  کاش خدا راه مستقل شدن رو بهمون نشون بده اینقدر محتاج محبت دیگران نباشیم 

کاش منم مثله شما قوی بودم ...من همش میشینم گریه میکنم خودمو ناراحت میکنم ...اعتماد بنفسم ضعیفه کار د ...

تا چند ماه پیش اینجوری بودم   الان اینقدر ازش بدم اومده که کاریش ندارم ، ببین زیاد تو دستو بالش نباش ،نچسب بهش  ،تیپ بزن خودش میاد

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
 یعنی حتی بری پارک با خانم ها اونجا حرف بزنی هم نمیزاره؟؟؟؟ اگه اینجوریه که واقعا خدا بهت صبر ...

شوهر من پارک که سهله ، خرید یا دو قدم خونه مامانمم نمیخواد تنها بیام ،البته من مقاومت میکنم

2738
حالا همش هم درس نخون که خسته شی، برنامه خارج از خونه هم برای خودت بزاررر...شوهر منم همین شکلیه...مثل ...

نمیدونم من شوهرم یه جوریه خیلی خودشو میکشه ...خسته شدم ازش ...دارم افسرده میشم بعضا حملات عصبی میاد سراغم ...دلم هیچی نمیخواد ...فقط یه گوشه گریه کنم ...دراز بکشم والسلام 

منو کلا داغون کردن ...از من هیچی نمونده باقی

وا آره مگه چیه  اگه کسی بود که بهتر  نبود هم خودم هستم کی بهتر از خودم

نمیدونم والا ،شوهر من میگه مگه سر خودی تنها بری  ،منم بدم میاد  ،زیر بار حرف زور نمیرم

خدا بهت صبر بده

کلی دعوا کردم سر این ، اینقدر بدم میاد کسی بخواد منو در اختیار خودش بگیره یا ازادیمو بگیره 

2706