2733
2739
عنوان

دلم ناجور شوهر خوب میخواهد به خاطر...

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 85 پست

هركسي ي قسمتي داره

قرار نيست همه تو ي سن ازدواج كنن

توكل به خدا كن 

ان شاء الله ي همسر خوب و ايده آل و با ايمان نصيبت بشه كه عاشقت باشه

مهم اينه 

وگرنه شوهر زياده اما مرد كم

عجله نكن 

فقط به خدا توكل كن و از خودش بخواه

یا صاحب الزمان ادرکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دلم میخواد

گل خانومی تگت کنم توتاپیک بخت‌گشاییمون؟

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
ممنونم...حالم این چن ساله خیلی بده

من۸سالوخورده ایه ک نمیشه🙂ولی بدلم افتاده امسال یه مردخوب میادتوزندگیم ختمای خیلی خوبی گرفتیم

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2738
۲۵

یعنی دختر منم میخواد اینجوری بگه ؟؟!!!!

اخه همش میگه میخوام درس بخونمو کار کنم 

ممکنه دراینده اینجوری بگه 

ای خداااا 

بابااا اینده ی مناهلااا بخداا پیش بینی نشده تراز مجرداس متاهلااا گیره یه مردن که معلوم نیست دراینده تو موقعیتهای مختلف نامردی کنن یا مردونگی باز شما مجرداا گیره خودتونید نه یه مرد بخداا من خیلیارو دیدم که خیری از ازدواج ایندوره زمونه ندیدن فقططط دارن میسوزنو میسازن 

توروخدااا دختراا عاقل باشید نه ظاهربین توروخداا  

من خیلی نگرانتونم نگران دخترم ای خداااا 😖😖😖😒😒😒🥺🥺🥺🥺

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
این چند ساله واقعا سخت گذشت اگه متاهل بودم بهتر بود..یا اینکه تومودش نبودم

آخه آدم اول چرخه ماشینو نمی خره بعد بره دنبال موتورش ...!!!!!!! حالا که شده . باید سعی کنی از این حس بدت استفاده کنی . اهل درس هستی برو داشنگاه اونجا شاید یه خبرایی شد.

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

ازدواج هم که بکنی افسوس میخوری که که چرا سالها از زندگی مجردیتو که دوران بی خیالیه نسبت به تاهل و شوهر داری و بچه داری همش غصه و حسرت ازدواج و خوردی. تا بیشتر از این از سنت نگذشته بی خیال شو و خوشی کن و لذت ببر و فقط بسپار دست خدا. ایمانتو قوی کن و دعا کن تا به موقعه اش خدا خودش مورد مناسب سر راهت قرار بده

آخه آدم اول چرخه ماشینو نمی خره بعد بره دنبال موتورش ...!!!!!!! حالا که شده . باید سعی کنی از این حس ...

وای داغ دلم و تازه نکن ..نوشتم در موردش اینجا..کاش بهش فرصت شناخت میدادم پسر خوشگلی بود

درسم رو به خاطر افسردگی درش موفق نبودم

2706