2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر دو روز یک بار ازمایش بتا بده ،روند افزایش  بتا خوب باشه خارج رحمی نیس ،مال من خیلی کند بود و ...

رفتم تو رحمم ديد گفت ساك رو ديدم ولي واضح نيس هفته ٨ بيا لقاح دير انجام شده

2740
عزیزم شما علایمت چی بود فهمیدی؟تو چند هفته متوجه شدی بعدش لولتو از دست ندادی؟

من لکه بینی داشتم ،تو هفته چهارم بتا خیلی پایین بود دو روز بعد دوباره ازمایش دادم ،رشدش خوب بود ،خیالم راحت شد بگیری نکردم،ولی هفته پنج بعد رابطه لکه بینی افتادم ،نه دل درد نه هیچی ،دوباره رفتم دکتر و ازمایش بتا که دادم دیدم بله روند افزایشی خیلی کنده ،کاش همون اولش یه ازمایش دیگ هم داده بودم ،بعد سونو وازینال مشخص شد تو لوله است ،با دو تا امپول سقط کردم 

عزیزم مطمئن باش خارج رحم نیست دیگه هم نزار معاینه یا سونو داخلی بشی. اصلا استرس نداشته باش صبر کن ان شالله دفعه بعد صدای قلبشو می شنوی. من خارج رحم داشتم تا پنج هفته به روز میمونه و لکه و درد زیادی داره

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.