2737
2734
عنوان

لکه بینی وربارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 52 پست
بچه ها یه سوال وقتی 6 هفته و 3 روز باشی یعنی 6 هفته بارداری یا 7 هفته؟

بستگی به دکترت داره یه دکتری می گه ۶ هفته ای یه دکتری می گه۷ 

مال من می گه ۶

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهادرسته.حالم اصلاخوب نیس.زندگیم فلج شده.خسته شدم دیگه

نه عزیزم چرا انقدر نا امید شیاف بذار و استراحت کن درست میشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2731
بله عزیز دلم قلبش میزد و ضربان داشت ولی نذاشت صداشو بشنوم گفت برا جنین ضرر داره هفته 11به بعد صداشو ...

آخی عزیزم تو هفته چند رفتی من وارد هفته 7 شدم خیلی میترسم برم

2740
آخی عزیزم تو هفته چند رفتی من وارد هفته 7 شدم خیلی میترسم برم

من از اول پریود حساب کردم 7هفته و 4روز بود که رفتم ولی سونو گفت سن بارداریم 6هفته و 4روزه با اندازه جنین سن سونو رو میگن

شما که میخواستی سقطش کنی... الان چرا انقدر ناراحتی؟

نه هنوزم دوس دارم نمونه.اصلاتوانایی ندارم تمام زندگیم فلج شده.خیلی خسته شدم.کلی مریضی گرفتم تواین۲۰روزی که فهمیدم ناخواسته باردارم.دیگه نمیکشم خسته شدم

واسم دعاکنید خانوم معلم شم
نە عزیزم،فقط فکرای مثبت کن،ایشالا میری فردا صدای قلبش رو میشنوی و شاد و شنگول به ما هم خبر میدی

عزیزم پوچ بودن اصلا ربطی به لکه اینا نداره من خودم بارداری پوچ هم قبلا داشتم هیچ علامتی نداشتم حتی دریغ ازذره ای لکه بینی ولی الان که باردارم دو هفته اینا لکه بینی دلشتم رفتم بچه م قلبش بود 

خدایابه کسایی که درانتظاربچه هستن بهشون بده.نه یکی مثه من بادوتابچه کوچیک وکلی گرفتاری یه ناخواسته یهویی بیادوسط این همه مشکلات

واسم دعاکنید خانوم معلم شم
2706