2733
2734
عنوان

همدلی کردن انقدر سخته که شوهرم بلد نیست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 41 پست
اما ایشون کاملاااا فکر میکنه که تقصیر منه عوض ابنکه فقط از رفتار امروزم انتقاد کنه کلااا تخریب میکن ...

وقتی میگه اونی نیستی که میخوام جدا شو برو بگو انشالله اونی رو که میخوای پیدا کنی 

قربان وفای سگ ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگم خب بین همه زوج ها جرو بحث پیش میاد

مهم اینکه نذارن اون جروبحث تبدیل به دعوا ودلخوری بشه

خب من حق داشتم استرس بگیرم

چی میشد بجای اون حرفا یه جمله باهام همدلی میکردی؟؟مطمئن باش اون موقع صدای من یه ذره هم بالا نمیرفت

حالا نکردی فدای سرت،ولش کن دیگه

چرا داری کل شخصیتمو تخریب میکنی

چرا داری دل میشکنی

بهش صدبار گفتم وقتی ناراحتی از دستم وقتی از چیزی ناراضی هستی به وقتش بگو نذار بمونه تو دلت

اما نمیگه نمیگه جمع میکنه موقع این جروبحثا میگه..فکر میکنه واقعا تاثیری داره؟

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
مردا کلا همدلی بلد نیستن  من اگه یه موقع دلم بگیره توی خودم باشم شوهرم بدتر گیر میده میگه چیه ...

عزیزم           سیستم مغز مردها فرق می کنه    با ما زنها

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2731

ببین خودتو با یه شیب ملایییییییم بزن بیخیالی   طرف در اشتباهه  حالا شما خود خوری کنی چیزی حل نمیشه اول از همه باید کم حرص بخوری بعد دنبار چاره باش   اوللللل از همه باهاش بحث نکن چون میگی هیچ وقت حق نمیده  پس چرا بحث کنی که حرص بخوری به خودت بها بده هر چی شد بگو حق باشماست و اصلا کل کل نکن تا بدونه مخالفش نیستی یه مت حق بهش بده و مخالفم بودی تاییدش کن بیشتر تو همدلیییییییییی کن  اونم کم کم یه تغیراتی میکنه مطمئن باش

مردا کلا همدلی بلد نیستن  من اگه یه موقع دلم بگیره توی خودم باشم شوهرم بدتر گیر میده میگه چیه ...

اخ اخ این که میگه پول نداری حالت بده از همش بدتره.

همشون احمقن. شوهر من تمام بداخلاقی منو به پول ربط میده

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
اخ اخ این که میگه پول نداری حالت بده از همش بدتره. همشون احمقن. شوهر من تمام بداخلاقی منو به پول رب ...

شوهر من کلا فکر میکنه من با خرید حالم خوب میشه هیچ وقت حسابمو خالی نمیذاره ولی بعضی وقتا فکر میکنه وقتی ناراحتم به پول بیشتری نیاز دارم در حالی که من فقط همم دلی شو میخوام نه پولشو

خوشحال میشم پیجم 
2740
ببین خودتو با یه شیب ملایییییییم بزن بیخیالی   طرف در اشتباهه  حالا شما خود خوری کنی چیزی ...

ببین تو این دوسه سال زندگیی من کلییی تغییر کردم

بخدا نمیخوام از خودم تعریف کنم اما با ۲۲سال سن

مثل خانومای ۴۰ساله رفتار میکنم

من کلی تغییر کردم کلی اشتباهاتمو درست کردم

به اشتباه بزرگ داشتم که باهاش بحث میکردم بهش گیر میدادم ،که همینم باعث دعواهای شدیدی شد چندبار

الان کلا گذاشتم کنار،حتی امشب هم که انقدر ازش شکستم

وقتی دیدم رفت خوابید و نمیخواد حرف بزنه منم اصلا حرف نزدم و تا سمتم نیاد دیگه سمتش نمیرم

من این همه تغییر کردم اما بخدا اون یه تغییر مثبتم نکرده

همونیه که دوسال پیش بود...

نیم ساعت قبل دعوا میگفت ازت خیلی راضیم همونی هستی که میخوام..وسط دعوا میگه تو واسم ارزش نداری..

واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم...همیشه تو دعواها میگه واسم کمی..درحالیکه واقعا اینطوری نیست..هیچ وقت نتونستم راضیش کنم..

شوهر من کلا فکر میکنه من با خرید حالم خوب میشه هیچ وقت حسابمو خالی نمیذاره ولی بعضی وقتا فکر میکنه و ...

شوهر من که همیشه نداره اون به کنار اما به قول شما ادم گاهی فقط محبت میخواد نه حرفای چرت. انقدر سوال میپرسه و چرت و پرت میگه تا دعوامون بشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
بگو بدونم🙄

خانم استارتر  شما هم بخون
توی 8 ماهگی بخاطر ترشح هورمون پروژسترون و استروژن در جنین دختر  >   سیستم مغز جنین دختر تغییر می کنه    و    قسمتی از مغز که مربوط به مهارت های کلامی و اجتماعی هست بزرگتر میشه        اما در جنین پسر  هیچ تغییری نمی کنه       برای همین ه که مردها در موقع استرس و نگرانی دوست دارن ساکت باشن و تنها تا به آرامش برسن       و     خانم ها دوست دارن با بقیه صحبت کنند و همدلی ببینند تا آروم شوند
خانم ها موقع حرف زدن و حرف شنیدن (در و دل ) ایندروفین توی خون شون ترشح میشه که یه نوع ماده مخدر آرامش بخش و لذت بخش ه و باعث میشه این حرف زدن و حرف شنیده بیشتر و بیشتر بشه چون مغز درقبال تکرار این عمل مدام در حال گرفتن پاداش  است
>  چرا مردها همدلی نمی کنند   چون قسمتی از مغزشان که مربوط به مهارت کلامی است بسیار کوچک تر از یک خانم است  و  به همین دلیل موقع نگرانی و استرس دوست دارن تنها باشند و بدون حرف زدن و در سکوت با خودشان مشکل شان را حل بکنند
> زن ها بدلیل بزرگ بودن قسمتی از مغز که مربوط به مهارت کلامی ست موقع نگرانی و استرس تمایل شدیدی دارند که با دیگران صحبت کنند همدلی بقیه رو بدست بیاورند و بعد از صحبت هایی که با بقیه می کنند ماده مخدری در مغزشان ترشح میشه به اسم ایندروفین و باعث میشه آرام بشند و آرامش بگیرند

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
وقتی میگه اونی نیستی که میخوام جدا شو برو بگو انشالله اونی رو که میخوای پیدا کنی 

آخه عزیزم مگه زندگی شوخیه؟؟؟

میگم بگو کی کسیه که تو میخوای بگو از اون یاد بگیرم

خودشم میگه هیچ کس..میگه هیچ کس به اندازه تو خوب نبست ولی توهم اونی نیستی که من میخوام😐😐

خانم استارتر  شما هم بخون توی 8 ماهگی بخاطر ترشح هورمون پروژسترون و استروژن در جنین دختر   ...

عزیزم من میدونم این تفاوت های خانم ها وآقایون رو

بخاطر همینم هست وقتی ناراحته یا عصبانیه باهاش یکی دوجمله همدلی میکنم و سکوت مبکنم تا وقتی که خودش بخواد حرف بزنه

اونم باید بدونه که وقتی من ناراحتم بجای زخم زبون یه کلمه بگه که احساسم رو میفهمهه

[QUOTE= 97761942 ]اصلا انگار نه انگار بیخیال رانندگی میکرد (میدونم وقتی عجله داره چطوری رانندگی میکن ...

خب شما چه مبکنی؟

2706