2733
2734
عنوان

حس میکنم تیپم ب هم سن هام نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 57 پست
چی سنم رو؟ ۴۱ سالمه    

نععععع خوشبحالت😫

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
مجردی؟

نه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سن ؟😂😂

مثلاتوخونه همیشه تیشرت میپوشم با شلوار مشکی یا دامن بلند مشکی😐

2731
منم تیپم به همسن و سالام نمیخوره مانتوی صورتی و آبی می پوشم  شلوار جین  شالهای رنگی و ش ...

منم

یبار یه پالتوی زرد با شال صورتی و کتونی سفید پوشیدم😂😂😂البته لاعر بودم اون موقع😌😌

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

😒😒😒 لطفن در مصرف وقار زیاده روی نکنید...قالَ خودم( ع)

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
2738
😒😒😒 لطفن در مصرف وقار زیاده روی نکنید...قالَ خودم( ع)

😂😂

وای چرا اخه 

من بیرون خونه محجبه هستم مانتوهای شاد شلوار جین  روسریهای رنگی 

ولی تو خونه خیلی راحتم  اصلا زیر شلواری ندارم 

خونه خودت خوب چرا

اصلا چرا رنگ مشکی زیاد استفاده میکنی

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
وای چرا اخه  من بیرون خونه محجبه هستم مانتوهای شاد شلوار جین  روسریهای رنگی  ولی تو ...

همینو بگو اینقدر شلوارک قشنگ دارم چسبیدم ب دامن بی شلوار میپوشم راحته البته

تو این سبک هاست تیپم 

منم تقریبا اینجوری ام

فقط شلوار قد ۹۵ می پوشم ۹۰ برام کوتاه 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)