2733
2734
عنوان

به شدت ازدواجی ام 🤣🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اینجوری میگید آخه:/

راست میگم دیگه الان واسه من هیچکس و واسم نزاشته یه مادر پدرمه که باید هفته ای یکی دوبار ببینم تمام

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728
2738

فکرنمیکنی دهنت بو شیرمیده گلم؟؟؟

دهه ۸۰ واسمون اژدها شدن😑

من همسن شما بودم هنوز تو فکراین بودم بچه چطور بوجود میاد هنوز فکرمیکردم لک لکا  از اسمون انداختنمون بعد اینا حرف از ازدواج میزنن😑😑😑

یه سوال چرا اقا تو این تایپک زیاد شد یهو😂😂

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ما که وضعیتمون بد نیس اگه بتونم با سطح پایینتر ازدواج کنم خانواده ام بدش میان برای همین بابام میگه حرف ازدواج نزن 

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.

من ۲۱ ام میگم زوده 

ولی خوب منم گاهی دلم میخاد زود ازدواج کنم  البته اون ازدواجی که دلم میخاداااا نه هرازدواجی😂😂😂

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
2706