2733
2739
عنوان

دستپخت تون چطوره خانما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 59 پست
من حتی برنج بلد نبودم درست کنم از یوتوب نگاه کردم درست کردم و همون بار اول عالی شد چون آدم دقت می ک ...

ارههه دقیقا

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون فداتشم تو خوبی؟؟حلما گلی خوبه؟؟قربونت😘😘😘

قربونت عزیزم خوبیم😘😘😘دلم برات تنگ شده بود،مخصوصا واسه اون آتیشپاره😍😍😍😍😍ببوسش😘😘😘😘

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2728
مجردم فعلا به این زودیا ایشالا😃

به سلامتییی.به اقاتون هشدار بده پس اون یاد بگیره اشپزی😃

به سلامتییی.به اقاتون هشدار بده پس اون یاد بگیره اشپزی😃

حتما😂😂😂💖

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738
من شوهرم خودش اشپزه خیلی وقتا راحتم 😃

خوش به سعادتت

من آقا شکموام تشریف داره اشپزیشم صفر😂

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
قربونت عزیزم خوبیم😘😘😘دلم برات تنگ شده بود،مخصوصا واسه اون آتیشپاره😍😍😍😍😍ببوسش😘😘😘😘

فداتبشم😍😍😘😘

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
خوش به سعادتت من آقا شکموام تشریف داره اشپزیشم صفر😂

فدات😅بگو دیگه بااس یاد بگیری وگرنه هرشب نیمرو میخوری

فدات😅بگو دیگه بااس یاد بگیری وگرنه هرشب نیمرو میخوری

براش کتاب میخرم هرروز تمرین کنه😅

ناموسا؟😂

آره😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔