2733
2734
عنوان

کیا همسراشون کم شعورن نسبت ب خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این مشکلاتو باید رسیدگی کنیا ممکنه بخاطر این مشکلش و نزدیک نشدنش به شما سرخورده و عصبی بشه برا ...

من چیکار کنم اون ک ب مرادش میرسه این منم ک چیزی نفهمیدم ۹ سال دیگه سرد شدم 

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚
2731
من چیکار کنم اون ک ب مرادش میرسه این منم ک چیزی نفهمیدم ۹ سال دیگه سرد شدم 

مشاوره نرفتی؟ خب یکی از ارکان اصلی ازدواج رابطه جنسیه که باعث میشه زوجین به هم دلبسته تر و نزدیکتر بشن عدم رضایت ازش باعث سردی از زندگی مشترک هم میشه به نظرم باههاش صحبت کن وممشکلشو حل کنین

مشاوره نرفتی؟ خب یکی از ارکان اصلی ازدواج رابطه جنسیه که باعث میشه زوجین به هم دلبسته تر و نزدیکتر ب ...

خیلی صحبت کردم از خیلی چیزام استفاده کردم اما درست نمیشه خودشم دوس نداره اما دست خودش نیس منکه کلا بی خیال شدم چی بگم اینم شانس من

شوهر منم همینه گلم.توی خونه ب هر چیزی نگا میکنم یاد دعوای قبل و بعدش میفتم.و هیچ کدوم از وسایلم ب سلیقه ی من نیس چند درجه از سلیقه ی من پایین تره.دیگه باهاش بحث نمیکنم چون جز دل ناخوشی چیز دیگه ای نداره.

2740
باهاش برو انتخاب کن بگو من همینو میخوام بخرش بعد برو بیرون از مغازه بذار خودش هرجوری ک میخواد بخره

اینم باید امتحان کنم 

شوهر منم همینه گلم.توی خونه ب هر چیزی نگا میکنم یاد دعوای قبل و بعدش میفتم.و هیچ کدوم از وسایلم ب سل ...

بخدا نگاه هر وسایلی ک میکنم یاده دعواش میفتم من یه چیز ک میخرم خیلی ذوق دارم براش اما هربار بااین کاراش دیگه از اون وسیله هم خوشم نمیاد 😔😔😔

اره اگه احترام بذاره ب جیزی ک میخوای هرجوری شده میخره...

امیدوارم ممنونم ک وقت گذاشتی واسم

جنسش چطوره؟توکار یا روکار؟

روكار زدم 

راضيم فعلا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706