2737
2734
اصلا ایناییی‌که اییییینهمههههههههه گارد گرفتن وااا نه چه حرفیه!!!!اصلا نمیتونم درک کنم خب اگه واقعا ...

واقعاً همینو بگو

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از لحاظ فرهنگ ینی طریقه گشتن تو جامعه و میزانه حجاب با ما خیلی متفاوت بودن در صورتی که ما  اصلا ...

یعنی الان میخوای کسی باشه که محجبه نباشه؟ 

فقط به این دلیل جدا شدن؟ 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
یعنی الان میخوای کسی باشه که محجبه نباشه؟  فقط به این دلیل جدا شدن؟

نه نه اشتباه فهمیدی کلا؟

ورسید دلیلش چی بوده گفتم دلیل اصلیش این بود که اونا خیلیییییییی باز بودن و‌ما اینطور نیستیم و‌همیشه سره این موضوع با دادلشم به اختلاف میخوردن..

با اینکه ما هم حالا خیلی مومن نیستیم ولی خب اونا خیلی باز بودن کلا

2731
نه نه اشتباه فهمیدی کلا؟ ورسید دلیلش چی بوده گفتم دلیل اصلیش این بود که اونا خیلیییییییی باز بودن و ...

آها درسته

اینجوری مشکل پیدا میشه

داداشت بچه داره از زن سابقش؟ 

چند وقته جدا شدن؟ 

2738
مشکل نداره عزیزم 

یعنی تا کرمان هم میرید؟ 

بله ۱پسر گل... دوساله جدا شدن 

یکی از دخترای نی نی سایت هست، بهش میگم اگه موافق بود بهش پیام بدی

همین تهرانن

باشه ممنون

گفتم گلم گفت بچه داره، نمیخام

2706