2737
2739
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 31 پست

چرا می‌گن حق داشته؟ اون باید میومد. وقتی مسافر می‌ره شهر دیگه می‌رن دیدنش. خونه غریبه هم نبوده خونه خاله‌اش بوده. یا زنگ می‌‌زد حداقل بهتر.

اصلا نرو پررو می‌شه. رفتی هم این موضوع رو بگو

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اول از همه با مهربونی به شوهرت بگو بهتر بود خواهرش اگه ناراحتی داره به خود شما بگه، بگو من و خ ...

شوهرم که اوکیه

همش پشت منه

بهش گفته چرا به خودش نمیگی و گفته که تنها بوده نیومده و وقت نشده که بیاد 

شوهرم اصلا ناراحت نیست براشم مهم نیست تو این باغا نیست

یعنی بهش زنگ بزنم؟؟؟

اگه باهاش صميمي هستين وبهم زنگ ميزنين هميشه آره بزن

چرا بيخود كدورت پيش بياد آخه اونم حق داره

اما اگه صميمي نيستين زياد هروقت ديديش يا حرف ميزدين باهم بهش بگو 😊

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2731
خوب جدا از تو مامانت چرا خونه بچه خواهرش نرفته ؟؟؟

مامانم رفته بوده روستا تازه اومده یه هفته هم داداشم از سربازی اومده وقت نداشته بره

بعدشم خاهرشوهرم دوهفته ست رفته خونه جدیدش

2738
شوهرم که اوکیه همش پشت منه بهش گفته چرا به خودش نمیگی و گفته که تنها بوده نیومده و وقت نشده که بیا ...

خداروشکر که شوهرت آدم فهمیده ایه 

به خواهر شوهرت زنگ بزن با شوخی و خنده بهش بگو دلم میخواست اولین بار یه کادوی خوب بگیریم باهم بیایم

خداروشکر که شوهرت آدم فهمیده ایه  به خواهر شوهرت زنگ بزن با شوخی و خنده بهش بگو دلم میخواست او ...

بنظرم نگم بهتره

اونجور میگه داداشش پشتشه و اومده به من گفته که چرا خونه خواهرم نرفتی

اگه دیدمش حرفی زد براش توضیح میدم

عزیزم.کار تو اشتباه بوده

چرا؟؟؟ 

من رفتم خونه مامانم خونه اون نمیخاستم برم که

بعدشم اون اومد تهران خونه خواهرش خونه ما نیومد در صورتی که من تازه زایمان کرده بودم

مامانم رفته بوده روستا تازه اومده یه هفته هم داداشم از سربازی اومده وقت نداشته بره بعدشم خاهرشوهرم ...

خوب شنا دلایل خودتون رو دارید ولی خواهرشوهرت که در جریان نیست حتما پیش خودش میگه خاله م که نیومد الانم که دخترش اومده یه هفته اینجا بازم نیومدن حتما مشکلی هست و ناراحت شده 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
چقدر نظرامون مثه همه😍😍😍

آره دقت کرده باشی همه جا لایکت میکنم😍😍

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘