2737
2739

خانوما هر کی تاپیکو دید میشه لطفا با دل مهربونتون یه فاتحه یا صلوات مادر و خواهرمو مهمون کنین؟

خدا رفتگانتون رو بیامرزه🙏

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روحشون شاد

صلوات فرستادم

به مامانم پستتو گفتم كلى اشك ريخت گف كى دلش نگرفته

اخه پدر منم دو ساله فوت شده

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

براشون خیرات کن. منظورم خوراکی مثله حلوا خرما اینا هر چی در توانته.قرآن هم بخون. اگه هیچی نتونستی سه تومن چهارتومن بده نانوایی بگو هرکی اومد یه نون بهش اضافه بده اندازه پولت. خدا رحمتشون کنه و همینطور پدر منو.

روحشون شاد صلوات فرستادم به مامانم پستتو گفتم كلى اشك ريخت گف كى دلش نگرفته اخه پدر منم دو ساله ف ...

روح پدرتون قرین ارامش باشه ان شالله ممنونم

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2738

خدا بیامرزه ،،،باهم فوت شدن دلیلش چی بود

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
تصادف

وای چند وقته ببخشید زیاد سوال کردم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706