2737
2739
عنوان

نامزدم کنار فامیلاش بود براش مهم نبود من حالم بدع+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولا به نظر من اینقدر وابستگی نشون نده بهش،دوما اصلا درست نیست مشکلات و دعوات باخانوادت رو بهش بگی، هرچقدرم داغون باشی برای خوب شدن وابسته کسی نباش، مخصوصا در مورد خانوادت اصلا درست نیست با نامزدت حرف بزنی

استارتر چندسالته ؟؟؟روراست بگم اصلا فکر ازدواج نباشیااا ..امیدوارم ناراحت نشی ولی واستوت زوده ازدواج ..الان شاید بگذره ولی همین حرفو پس فردا به شوهرت بگی این رفتارو نخواهی دید 

یعنی خانواده ها باهم اشنا شدن نشون شدن برا هم دختر و پسر ولی هنوز عقد نکردن

بله درسته من خودم این دوران رو داشتم..

ولی اینجا به دوستی هم میگن نامزد..‌ولی نامزدی یعنی خونواده ها در حریانن صحبتا شده..انگشتر نشون و صحبتای مهریه و ....مسایل ازمایش میاد وسط.تا تایم عقد...این میشه نامزدی...

حالا بعضیا صیغه میکنن یا صیغه نمیکنن.

😊😊
2740

عزیزم فردا روز اگه صدتا فحش و بد و بیراه نثار خونوادت کرد نیای تاپیک بزنی که شوهرم احترام خونوادمو نداره

خودت بهشون میگی عوضیاااا !!! واقعا این چه طرز حرف زدنه؟؟

بعد از اون چه انتظاری میره؟

انقد سرکوفتشونو بعد بهت بزنه که من تو رو از همچین خونواده ای نجات دادم! 

کمی عاقل باش .

در ضمن ما جریان شما و پدر و مادرتو نمی دونیم حتی اگه حق به جانب شما بوده دیگه با این شیوه حرف زدنت حقو از خودت گرفتی

عزیزم فردا روز اگه صدتا فحش و بد و بیراه نثار خونوادت کرد نیای تاپیک بزنی که شوهرم احترام خونوادمو ن ...

نمیدونید چه اتفاقی افتاده بین منو خانوادم 

جوریه که دوس دارم یا من بمیرم یا اونا 

عزیزم فردا روز اگه صدتا فحش و بد و بیراه نثار خونوادت کرد نیای تاپیک بزنی که شوهرم احترام خونوادمو ن ...

دقیقا میخواستم همینارو بگم

زن ک نباید خونوادشو کوچیک کنه

اصلا مسائل خونوادگی رو پیش شوهرت مطرح نکن چ خوب چ بد

لزومی نداره ازخبرای خونه شما مطلع باشه

نمیدونید چه اتفاقی افتاده بین منو خانوادم  جوریه که دوس دارم یا من بمیرم یا اونا

الان عصبانی هستی

میذاشتی چند روز بگذره یا حداقل چند ساعت بگذره . تو عصبانیت نباید تصمیم میگرفتی .

اگه نامزدت پیام داد که چی شده و ... بگو هیچی حل شد خدا رو شکر . و اصلا واسش درد و دل نکن . اگه پرسید مساله چی بود بگو مهم نبود و الان حل شده 

2706