2733
2734
عنوان

با خانواده شوهرم قهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4317 بازدید | 45 پست
خوبه اما خانوادش خیلی دخالت میکنن الان خیلی راحتم نه کسی میاد خونم نه میرم خونشون اما خانواده خودمم ...

ببین. مطمعن باش اونا پشت سرت کم.نمیگن ب شوهرت ولی بنظرم رفت و امد شروع.گن اگرم دخالت.کردن بحای اینک باشوهرت بحث کنی خودت مستقیم زنگ بزن. یا برو برخورد کن باهاشون این نتجیه ای ک من از هفت سال زندگیم.گرفتم

شرایط سختیه. منم یه بار شوهرم و خانوادم با هم بحثشون شد. تا چند وقت قهر بودن. من این وسط اب شدم از غ ...

اره شبا از غصه دق میکنم. دلم میخاد مامان بابام خونمو ببینن 

خوشحالی ینی بعده4سال ب عشقت برسی... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین. مطمعن باش اونا پشت سرت کم.نمیگن ب شوهرت ولی بنظرم رفت و امد شروع.گن اگرم دخالت.کردن بحای اینک ...

همه جا از من میگن هزارتا هم حرف میذارن روش

2731
خب برو دیگه. ی مادرش و تحمل کن تموم زیادم صمیمی نشو ک معضل شه

مادرشوهرم بازم خوبه اما ی خواهر شوهر دارم اونقد شوهرمو یاد داد دو هفته موند خونه مامانش منم خونه مامانم اخرشم خواهرش گفته بود یا زنت یا ما

ازونموقه کلا قطع رابطه کردیم.

این مشکل خیلی بزرگه اصلا سرسری نگید آشتی کنید بره حالا اول زندگی این وضعیتو دارین شوهرت با حرف خونوادش سراغتو نمیگیره تو با حرف خونوادت قرص میخوری به نظر من حتما یه مشورت درست حسابی بگیرین

این مشکل خیلی بزرگه اصلا سرسری نگید آشتی کنید بره حالا اول زندگی این وضعیتو دارین شوهرت با حرف خونوا ...

خیلی افسردم هی میخام خودمو بکشم و میدونم جرعتشو دارم

خیلی افسردم هی میخام خودمو بکشم و میدونم جرعتشو دارم

این چه فکر بیخودی هست خودکشی اگه چاره کار باشه مطمئن باش الان نصفه مردم روی زمین دیگه زنده نبودن چرا این قدر ضعف از خودت نشون میدی هنوز جوونی گیرم که مجبدر بشی جدا بشی که چی دنیا به آخر رسیده این فکرهای مسخره رو از ذهنت بیرون کن بشین درست حسابی فکر کن فقط به خاطر خودت

2738
این چه فکر بیخودی هست خودکشی اگه چاره کار باشه مطمئن باش الان نصفه مردم روی زمین دیگه زنده نبودن چرا ...

شوهرم هرروز ی حرفی میگه. یه روز. میگه اشتی میکنم ترو هم زور نمیکنم ی روزم میگه باید تواشتی کنی بعدمن. این مشخصه که بقیه نمیذارنش

شوهرم هرروز ی حرفی میگه. یه روز. میگه اشتی میکنم ترو هم زور نمیکنم ی روزم میگه باید تواشتی کنی بعدمن ...

خیلی بچه ای زندگیتو جهنم کردی بامامانش اشتی کن زیاد حرف نزن اصلا تو هیچی دخالت نکن رفتی خونشون سلام بله خیر ممنونم همین ساکت باشی راحت تری شوهرته اون رو از دست میدی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
خیلی بچه ای زندگیتو جهنم کردی بامامانش اشتی کن زیاد حرف نزن اصلا تو هیچی دخالت نکن رفتی خونشون سلام ...

اهان سعی میکنم اشتی کنم با یه بهونه زنگ بزنم بهش

2706