2737
2739
عنوان

یه کرم پودر با ماندگاری عالی

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 27 پست
من Dermaline دارم عالیه مخصوص پوستای چرب و جوش دار هستش ماندگاری و پوشش عالی  قیمتش هم عالی 50 ...

میشه اسم دقیق کرم رو بگی. ضد جوش هست یا روشن کننده یا ترمیم کننده.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه راجبش توضیح بدی. پوستت چ رنگیه و شماره چند میزنی. برا پوست سبزه شماره چندش خوبه.

پوستم سفیده 01 میزنم 

بافتش خیلی سبکه اصلا مشخص نیست کرم داره 

مثلا وقتی میخندی دور لبت خط نمیندازه 

پوشش خیلی خوبی داره با اینکه من خیلی کم میزنم اما همون یه ذره هم پوشش کاملا خوبی داره

من پوستم چربه ولی خداروشکر تا حالا باهاش جوش نزدم

قبل از اون هم اکتی پور میزدم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
من Dermaline دارم عالیه مخصوص پوستای چرب و جوش دار هستش ماندگاری و پوشش عالی  قیمتش هم عالی 50 ...

دوست عزیز میشه بکی رنگی یا ساده میزنی. و اینکه الان سرچ کردم شبیه کرم تو نبود توی نت. همش زده بود حرم درمالاین سری درماپور. ولی مال تو انگار روش نزده درماپور

ممنون. اسمش کرم پودر اون ؟؟؟؟؟رنگی یا سفید

اره عزیزم 

رنگی قیمت 250 حدودا گرفتما

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2740
ب عنوان کرم پودر استفادع میکنی دیگه. ن؟؟؟شماره بندی داره عایا؟؟

دکتر هم برای درمان داده هم گفت میتونی برای بیرون استفاده کنی که به عنوان ضدافتاب هم عمل میکنه

عزیزم فکر کنم شماره بندی داشته باشه

واسه من دکتر نوشت خریدمش

دوست عزیز میشه بکی رنگی یا ساده میزنی. و اینکه الان سرچ کردم شبیه کرم تو نبود توی نت. همش زده بود حر ...

عزیزم رنگی استفاده میکنم 

از داروخونه خریدم گلم میتونی بپرسی از داروخانه راهنماییت کنن چون من خودم اطلاعات زیادی ندارم

فقط دکتر گفت ضرری به پوستت نمیزنه بیرون میتونی استفاده کنی به عنوان ضدافتابم عمل میکنه

عزیزم رنگی استفاده میکنم  از داروخونه خریدم گلم میتونی بپرسی از داروخانه راهنماییت کنن چون من ...

مرسی ک جواب همه سوالاتمو دادی دوست عزیز. مخلصم