2733
2734
این چه سوالیه!!! مث اینه که یه آقا بیاد بگه زنم خیلی خوشگله و خوش اندامه ولی داره یه کم مثلا چاق می ...

من تسلیممممممممم منکه نگفتم دوستش ندارم یا پشیمون شدم اتفاقا خیلیم عاشقشم بوخدا 😢

ب نظر من وقتی کسیو دوس داری هرررررجوری ک باشه ب دلت میشینه 😍😍

شوهر من قد بلند هیکلیه ولی شکم داره اما باااازم میبینمش دلم قنج میره براش قربونش بشم 

وقتی هم ک دعوا میکنیم ب نظرم زشت ترین مرد دنیاس 😀😀

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جون خودم جدی میگم خیلی لاغر بود  حدودا ۱۷۵ بود با وزن ۵۵ فکر کنم  حالا من ۱۶۹ هستم با ...

😂😂😂...من۱۵۴ وزنم فک کنم۴۷.۸ باشم😭😭😭😭

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

نظر منم اینه که سیرت آدما صورتشون رو تحت تاثیر قرار میده 

خیلی وقتا بعضیا رو تو نگاه اول میگی زشتن ولی بعد که باهاشون آشنا میشی و اخلاق خوبشونو میبینی یهو میبینی نه تنها دیگه برات زشت نیستن تازه بانمک هم هستن 

لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
2728
😂😂😂...من۱۵۴ وزنم فک کنم۴۷.۸ باشم😭😭😭😭

ای جان 

دختر بغلی😍😍😍😍😍

دخترایی مثل شما خیلی دلنشینن😍

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
گفتم بالاتر خودش قصدشو داره ولی فعلا شرایطش نداریم .ولی خود من برام ذره ایی مهم نیس

ان شاءالله خوشبخت باشید...

چیزای قشنگ تری هم تو زندگی هست که ادم بهش دل خوش باشه 

هر کسی باشه چه مرد چه زن نقطه ضعف خودش را داره هیچ کسی کامل نیست هیچ کسی.....🥰🥰🥰❤❤💋

ای جان  دختر بغلی😍😍😍😍😍 دخترایی مثل شما خیلی دلنشینن😍

ب دلنشینیوخانومیو بانمکی شماکه اصنننننننننن نیستم حرفشم نزن نازدارخانوم🙂😚🙏🏼من خیلی ریزه میزم خخخ

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2738
من ۱۵۴ام شوهرم۱۸۳

ینی همقد منی پ چرا بلندترنشون میدی🤭چن سالته گلی

ولی اصلا نمی خوره ۱۵۴ باشید شوهرتون ۱۸۳... یعنی  قد بلند تر می خوری خودت شاید هم عکس  اینط ...

اره فکر کنم چون جفتمون لاغریم این طوره

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
عزیزم من سی به بالام .من حدودا ۵۰ کیلوام

من۲۴ولی خیلی کوتاه ترنشون میدم ازتو😂🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

2706