2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین الکی تهمت نزنین بهم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 66 پست

این شلوارش یخورده زخمیه ، زیبش هم هلالیه...

لبین شلوار شوهرت این مدلیه؟!!

الان شوهرت همون شلوار رو با خودش برده؟!!!

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین تاپیک قبلم چی گفتن اخه 😐 من گذاشتم ک ببینم نتیه یا نه بعد یه نفر مثلا مچ گرفته بقیه عم فحش می ...

تو نزاشتی ک بدونی نتیه یا نه 

گفتی شوهرم اینو گذاشته پروفایلش😢😢😢

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2728
اخه عزیزم شوهرت که دیگه اینقدر کم عقل نیس بلندشه عکس خودشو دوس دخترشوبزاره پروفایلش که زنش ببینه یکم ...

بخدا یه لحظه مغزم هنگ کرد 😭 چون قهریم فک کردم میخواد لجمو در بیاره

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
2738
تاپيك قبليش رو بخون اول گفت شلوار همسرمه ولي كفشش نيست بعد كه معلوم شد نتيه گفت من گفتم شبيهشه عز ...

یا للعجب واقعا نمیشناسی استارتر🤔😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
اگه دستش رو نمیشد باز ادامه میداد شلوارو گفت شلوار شوهرمه ولی کفششو مطمئن نیستم بعد ک دسش رو شد حرف ...

شلوارش ک چیز خاصی نیست لی سرمه ای هستش دیگ نامزد منم مث همینو داره 😐 ربطی نداره ک بخواد دروغ بگه

آیدا ی شعر ها
این شلوارش یخورده زخمیه ، زیبش هم هلالیه... لبین شلوار شوهرت این مدلیه؟!! الان شوهرت همون شلوار رو ...

اره شلوارش عین همینع

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم