2737
2739
عنوان

با بچه جاریم چجوری رفتارکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باشم خیلی جدی میگم ، دختر جون لطفا شیشه رو دهن نزن ، شیشه شیر وسیله شخصیه و شما اجازه نداری استفاده کنی اولا که بزرگ شدی دوما بچم ممکنه مریض بشه تماااام، بگو بیا آبنبات بخور مشغول شی، بعدم رو به جاریت با خنده بگو والا قدیما دخترا نه ساله پریود میشدن شوهرشون میدادن الان روز بروز بچه تر میشن

2738

وقتی دختر خواهر شوهرم میاد شیشه شیر بچمو برمیداره ازش با اعصبانیت میگیرم .. توروخدا ب منم بگین چیکار کنم خواهر شوهرم و مادر شوهر با برس خودشون ک همگانی هم هست موی بچمو برس میکشن یا با حوله خودشون صورتشو خشک میکنن بهشون یبار گفتم اینا شخصین خندیدن گفتن ما شخصی مخصی نداریم باز ب کارسون ادامه دادن 😔

وقتی این بچه گوریل میاد شیشه بچتو قایم کن یک الکی بزار دم دستش 

شیشه قدیمیه رو هم جدیدا گداشتم دم دست اگه اومد لااقل اونو بدم بهش بخدا پستونکشو تازه گرفتم قبلی رو کمی پاره کرده تازه گرفتم ..مامانشم هر هر میخنده

ب درررررررررررررررک...ای بابا خودتو عذاب بدی که اون ناراحت نشه اون خودش باید بفهمه من پستونکه بچم و ...

پدر و مادر و خواهر شوهر همش از دهنشون غذا در میارن میزارن تو دهنش یا با لیوان خودشون اب میدن یا سیب میخورن بعد میدنش دست بچم . هرچیم میگم بدتر لج میکنن بخاطر همون مامانم میگه چیزی نگو دیگه 😖😫

خودت بگو نکن زن عمو جا شیشه شیر شخصیه یا یدونه شیشه شیر دیگه بده بهش بگو این مال تو

شیشه کوچیک گرفتم امشب میان باسرشیشه نو ..مگه همینکارو کنم اینو بهش بدم اخه بزرگه دیگه داره میره تو ۱۰سال

2706