2733
2734
عنوان

Shayanام کسی پیجی و میشناسه که از اینا داشته باشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 51 پست
bcc خوبه  ولی هیچی مث بادیای ال سی نمیشه واسه طاها گرفتم یکسال تنش میکردم تکون نخورده بود

مرسی عشقم 

من همیشه برا نیکان کارترز میخرم واقعا همشون نو نو مونده یعنی تکون نخورده

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کدوم عزیزم

از همین پبجی که گذاشتی عزیزم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731

برا چیته رویا ؟ زیر لباس تنش میکنی؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بااجازه استارتربچه هامیشه ب گروه پیرامید عصرجدید رای بدید ازتون خاهش میکنم بجه ها خیلی استرس دارن اگردلتون خاست کدشو بزنید بدون هزینه اگرم روبیکادارید اول روصفحه عصرجدید هست اونجارای بدیدبه و راه بعدیش هم قسمت کانال پرطرفدار بعدبرنامه و تلوزین بعد عصرجدید ب گروه پیرامید رای بدید تاچهارفرداوقت دارن حقشون حروم شد اجراشون ساعت دوشب بود نصف بچه های چهارپنجساله روازخاب بیدارکزدن اینم کدش رایگان رای بدید*780*176#