2737
2739
عنوان

کیا موسیقی بلدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3918 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بین اینایی گتم کدومو برم یاد بگیرم؟اول باید سازو انتخاب کنم؟یا اول نوت رو اموزش میدن بعد انتخاب کنم ...

از نظر سختی بخام بهت بگم 

سه تار از همه اسون تره

بعدش سنتور 

بعدش عود 

اگه نظر منو بخای و میخای بری ساز سنتی حتتتتتتما برو قانون که صداش معرکست

مرحله اول انتخاب سازی بود که میخاستی یاد بگیری

مرحله دومش باید بری یه اموزشگاه خوب پیدا کنی درمورد استادش تحقیق کنی ببینی سابقش چیه مدارکش چیه هنرجو هاش راضی بودن یا نه میتونی از مغازه هایی که ساز میفروشنم درمورد استاد بپرسی که بهت معرفی کنن

مرحله سوم بعد از اینکه کلاستو ثبت نام کردی میشه ساز خریدن که استادت بهت میگه چه سازی بخری چه مارکی از کجا بخری یا اصلا از جلسه چندم به بعد سازت توی خونه استقاده میشه و باید تمرین داشته باشی

یا اصلا اموزشگاه ساز هنرجو داره یا خودت باید ببری

بعدش سر اموزشش بستگی به روش استاده داره بعضیا هستن دو جلسه اول نت خونی یاد میدن بعصیا هستن طی چندین جلسه و با استفاده از ساز نت هارو یادت میدن 

بازم سوال داشتی بپرس

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
تدریس ویولن انجام میدم هرسازی که بیشتر علاقه داری چون ساز اول علاقه اس بد تمرین و یادگیری هرسازی سخت ...

ویولن با کمانچه کمی شبیه هستن نه؟سخت نیس یعنی از پسش برمیام؟یبار دستم گرفتم اصلن نمیشد بنظرم

2731

معمولا تو آموزشگاه دیدم به بچه های کم سن‌ پیانو رو معرفی میکنن،چون دست گرفتن ساز واسه بچه ها یخورده مشکله و پیانو از اولش صداش دلنشینه

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
2738
من ایرانی میخام خودم کمانچه بعدها بچم سنتور ک نخاد دستش بگیره

کمانچه خیلی خوبه،بعد نوتاش با ویولون نزدیکه استادم میگفت هرکدومو یاد بگیری راحت تر از پس اون یکی برمیای

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
ویولن با کمانچه کمی شبیه هستن نه؟سخت نیس یعنی از پسش برمیام؟یبار دستم گرفتم اصلن نمیشد بنظرم

برای سخت بودن هر سازی سختی خودشو داره ولی سختی هاشون متفاوته مثلا سازهای دیگه شروعش اسون هست رفته رفته سخت میشه ولی پیانو ویولن برعکسه شروعش سخته رفته رفته اسون میشه.چرا از پسش برنیای من خودم تا چند ماه اول ویولن میزدم صدا جیغ میداد

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706