2737
2734
عنوان

من رفتنی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 22 پست
شما بگو شاید یکی یاد گرفت مثبت بگه مثبت فکر کنه

ی نگاه به تاپیکام بنداز عکس کادو گزاشتم گفتن پز میدی از شوهرم  راضیم میگن پز میدی میگم فلان جا رفتم میگن پز میدی 😔😔😔

البته مهم نیس من کار خودمو میکنم 😜😜😜😜😜

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری هم نیست که همینجا مینویسن. ما عادت کردیم بدبختی و سختی و مشکل رو حتی اگه کوتاه و موقت باشه ب ...

من متاسفانه خودمو جای بقیه میزارم کلا میرم تو نقششون کلی غم میخورم😂

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
ی نگاه به تاپیکام بنداز عکس کادو گزاشتم گفتن پز میدی از شوهرم  راضیم میگن پز میدی میگم فلان جا ...

اره عزیزم مهم نباشه برات 

2728
اینجوری هم نیست که همینجا مینویسن. ما عادت کردیم بدبختی و سختی و مشکل رو حتی اگه کوتاه و موقت باشه ب ...

آره من از شوهرم کمی تعریف کردم فقط نوشتم زحمت کشه ،همه زنها ریختن سرم😒😓

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
من دیدمت تو تاپیک ها،انشأالله موفق باشی ولی نرو .... منم زیاد وارد تاپیکهای غصه دار نمیشم

کار خوبی میکنی 😙😙😙

ی نگاه به تاپیکام بنداز عکس کادو گزاشتم گفتن پز میدی از شوهرم  راضیم میگن پز میدی میگم فلان جا ...

شما کار درستو میکنی. لایک داری. خوبیهای همسرت و زندگیتو ببین و بگو. قدرشونو بدونی بیشتر میشه

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.
شما کار درستو میکنی. لایک داری. خوبیهای همسرت و زندگیتو ببین و بگو. قدرشونو بدونی بیشتر میشه

اینجا خیلی حرف شنیدم بجون پسرم که تمامه زندگیمه هیچوقت به قصد پز دادن تاپیک نزدمولی خب دهن ی عده رو نمیشه بست

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740