2737
2739
عنوان

همه اوناییکه جدا شدن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 24 پست
جدا شدن جرات و جسارت می خواد.

اره خیلی منم تصمیممو گرفتم برا جدایی ولی هر بار که تو جمع خانوادم میرم میترسم مثلا امروز تو یه مراسمی خاله بابام با چه عشقی میگفت قربونت برم الهی میخوام یه روز بیام خونت الهی خوشبخت بشی خودم مونده بودم چی بگم یا خیلیا که میگن الهی خوشبخت بشی نمیدونم چی جوابشونو بدم وقتی میگن چه شوهر خوبی نصیبت شده

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
ماهیچیمون به هم نمیخوره تو 24ساعت من 23ساعت تنهام اجازه جایی رفتن ندارم زیادی ادعای عاشقی داره وخیل ...

وای عزیزم منم یکی از معیارام اعتقادات بود ایمان و مومن بودن از ظاهر اینجوره ولی الان که باهاش زندگی میکنم میبینم اونی نیست که میخواستم هدفم رسیدن بخدا بود ولی الان هیچ رنگ خدایی تو زندگیم نیست تازه هر روز از خدا دورتر میشم تا نزدیکتر خیلی نگرانم اصلا اعتقاداتمو به سخره میگیره گاهی 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون یک ساعتم یه باربرای نهار میاد یه بارم برای شام ورابطه حالامن خر خونه راتزیین میکنم شرینی میپزم ...

الان میخوای جدا بشی

2728
اه چطور خب

قبل از من یکیو صیغه کرده بود ولی من خبرنداشتم 

بعد صیغه نامشو یکی از کارمندای دفتر ثبت ازدواج که با ما اشنا بود پیدا کرد البته قبلش مادربزرگم متوجه شده بود

وبعدشم جداشدیم 

چون من اعتقادم این بود که اینکه یه بار بهم دروغ گفته باردومش که بشه دیگه کاربراش اسون میشه 

نزاشتم رابطه داشته باشیم واسه همین باکره هم موندم 

دیگه طلاق توافقی انجام شد و تموم شد قضیه مال هفت سال پیش بود

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
وااا  اهوم الان چی متاهلی یا محرد

الان مجردم چشمم ترسیده دیگه ازدواج نکردم بعدش

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم