2737
2739
عنوان

چرا میرید طبقه بالای مادرشوهر زندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2314 بازدید | 218 پست
خوب پدرتون چیزی نگفتن؟من قید میکنم داخل عقدنامه هر شرطی ک داشته باشم مثل خواهر بزرگم 

بابام از اول کاری نداش گف هرجورخودت میخوای ...ولی اونقد که مادرشوهرم ناله نفرین وگریه زاری کرد واسه اونا بابام اینام گفتن برو اونجا زندگی کن دیگه چی میشه...از یه طرفم شوهرم سرحرفش نموندالان درسته مادر شوهرم فوت کرده ولی باز خیلی اذیت شدم یعنی کلا مشکل عصبی پیدا کردم واسه یه چیز کوچیک میبینی لرزش دست میگیرم یا زود اشکم درمیاد

الان مستقل شدی؟خدا ازشون نگدزه

اره خداروشکر .اخه یه مادرشوهرم نبود پدرشوهر خونه تنها بود منم تنها بودم رفتم پیشش نشستم بیشرف دست منو گرفت داشت لباس منو میداد بالا منم گفتم چیکار میکنی بابا ول کرد منم اومد پایین سریع خداروشکر بعدش شوهرم اومد دستپاچگی باباشو دید حالا هی هم میگن دست خودش نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خورد و خوراکم با همه. شوهرم هیچوقت نذاشت جدا کنیم خوراکمونو که این خییییلی عذابم داده انگار همی ...

منم اعصاب نموند برام بخدا.. خدا کریمه ایشالله خونه دار بشیم و راحت زندگی کنیم😘

من میدونستم از اول و کاملا هم راضی هستم بدی نمیکنم که بدی نبینم اونا هم خدا ازشون راضی باشه😌

ببين بحث بدي كردن نيس دوست گلم

بحث انتظار داشتنه

الان از منم بدي نيست و نخواهدبود

امااااااا

انتظار خيلي چيزا رو دارن

بدون درك و فهم

اين سخته😞

ببخشيد پريدم وسط🌹

2731
دیگه هر چیز مجانی و مفتی یه عیبی داره من جای مادرشوهر باشم طبقه بالای خونمو اجاره میدم و کلی با پول ...

شرمنده ببخشیدا . باشما نیستما . 

ولی گوه میخوره ماررشوهری ک میدونه پسرش پول نداره براش زن میگیره . خیلی حرفتون اذیتم کرد

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
اره خداروشکر .اخه یه مادرشوهرم نبود پدرشوهر خونه تنها بود منم تنها بودم رفتم پیشش نشستم بیشرف دست من ...

واااا چقدر بیشعوره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خوب پدرتون چیزی نگفتن؟من قید میکنم داخل عقدنامه هر شرطی ک داشته باشم مثل خواهر بزرگم 

خودشم حتما خانوادشم ازاول درجریان بزارین که ما میخوایم مستقل باشیم چون توخواستگاری خانواده همسرم حرفی نزدن که باما زندگی میکنن وکلا خانواده ها توافقی نکردن دراین مورد وحرفی زده نشد فقط من وهمسرم صحبت کردیم که جدا باشیم اونم که آخرش اینطوری شد

ببين بحث بدي كردن نيس دوست گلم بحث انتظار داشتنه الان از منم بدي نيست و نخواهدبود امااااااا انتظ ...

عزیزم میدونم خیلی شنیدم که واقعا خانواده ها بدون در نظر داشتن حرمت یه سری چیزا انتظارایی دارن که معقول نیست ولی میتونی یواش یواش درستشون کنی. امکان نداره چیزی روش تمرکز کنی و درست نشه

فعلا دو نفره خیلی جذاب تره 😍 
2738
الهههههههی بگردم  عجب ادمایی هستن این پسرا انشالله خدا ی خونه خوب نصیبتون کنه

خدا نكنه عزيزم

كار من از اين حرفا گذشته

ميخوام جدا شم

شوهر من ميتونه خونه اجاره كنه

عمدا اين كارو نميكنه

من فكر ميكردم داره تلاششو ميكنه ولي يه بار از دهنش دررفت و فهميدم عمدا خونه نميگيره

به خاطرش راضي شدم از بهترين خونه و بهترين جاي شهر برم پست ترين جاي شهر زندگي كنم

آخرش اينجوري گذاشت تو كاسم

تروخدا واسم دعا كنين دارم سخت ترين روزاي عمرمو ميگذرونم

آره راس میگیا اینام خوبه😉😉😉😉البته اگه بازش نکنه این شوهرساده ی من....آخه میدونی از چی حرصم میگیر ...

همشون همینن🤣🤣🤣🤣

باز نمیکنه چون اگه باز کنه جای پیچ ها می مونه روی در و زشت میشه

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

به چند دلیل.

1. اینکه اگه نریم باید 20-30 تومن پول پیش با ماهی 1 تومن اجاره بدیم که با حقوق 1800 امکانش نیس

2. اگه ما بریم این خونه با پیش 40-50تومن با ماهی تقریبا 1500 اجاره داده میشه و مستقییییم تو جیب پدرشوهر.مثل بقیه خونه هاش.

3. محلش و خونش خوبه.

4. میتونم از پس خودم بربیام و نذارم حقمو بخورن

5.بالاخره نزدیک بودن به یه اشنا مزیت هایی هم داره.

6. اوووونقدرا هم بد نیستن.فقط فضول و مداخله گر بودن که دمشونو چیدم.

7. حداقل تا وقتی پولامونو جمع کنیم اینجا باشیم خوبه

عزیزم میدونم خیلی شنیدم که واقعا خانواده ها بدون در نظر داشتن حرمت یه سری چیزا انتظارایی دارن که معق ...

اصلا جديدا بي خيال خيلي چيزا شدم

تمركزمو واسه جاهايي خرج ميكنم كه 

ميدونم ارزشي داره واسم

مطمئنا سكوت وصبر من همه چي رو يادشون ميده

فعلا دارم روي شوهرمو و پسرم كار ميكنم

كه ما نميتونيم بقيه رو مث خودمون بكنيم

ما قرار نيس كسي روتربيت كنيم

پس

فقط سكوت راه حله بعضي وقايع هستش

2706