2737
2739
بگو منم خرج دارم ماهانه مبلغی تعیین کن تا بده بگو نفقمه حقمه پس چرازن گرفتی

خوشبحالت ۵۰۰ میکیزی

البته منم یجورایی ازش میگیرم

ولی دوس دارم خودش بده

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بد من ناراحت میشم ادم نباید چیزی رو از زنش قایم کنه همچنین بلعکس من همراه بانک حساب حقوقش همه چی مالیش دست منه خودم میدونم چطور خرج کنم چ وقتایی کم خرج کنم چ وقتایی زیاد اتفاقا زنا مدیریت مالیشون بهتره اگه من نبودم ب هیچی نمیرسیدیم وقتی اومد خاستگاری همش یه تومن پس انداز داشت خدا رو شکر با هم جمع کردیم پس انداز کردیم رن و شوهر باید یکرنگ و همدل باشن

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند
وا مگه لباس ماهانس؟ ۶ ماهی یه دست لباس کافیه اونم نه ست کامل هر چی که دلمون زده من ولخرجم خیلیییی ول ...

ن ماهانه نیس ولی گاها دلت میخواد ی چیزی بخری ک حالت خوب بشه ک همسرت ندونه و .... 

2728
خوشبحالت ۵۰۰ میکیزی البته منم یجورایی ازش میگیرم ولی دوس دارم خودش بده

قبلا چندین ماه گرفتم ولی خودم گفتم نمیخام ولی دوباره چندماهه گفتم بده ک میریزه حسابم منم جمع کردم بدم طلا .قبلا شش هفت جمع کردم نشدطلابخرم گذاستم روپولامون.حالا دیگ اینکارنمیکنم

فیش حقوق پارسال اش دستم از اون گفتم

همسر من حدود ۷ میگیره ولی اقساطمون زیاده که کسر میشه

اونم مرزبانیه و شیفتیه ۱۲ روز اونجا حدود ۱۰ یا ۱۲ روزم خونه

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2738
چقدر بد من ناراحت میشم ادم نباید چیزی رو از زنش قایم کنه همچنین بلعکس من همراه بانک حساب حقوقش همه چ ...

من مدیریت مالی ام خیلی خوبه ولیی بهم اعتماد نداره بهم پول نداده که بتونم پس انداز کنم

استارتر پس باید خداتو شکر کنی شوهر من ن پولشوخونه میاره ن به ننه و باباش میده سه روز خونس و یه روز روزکار شیفته کارش این سه روزی ک خونس با ماشین کار میکنه و پولش به دوستش میده ک جمع کنه و حقوقشم میدونم ۲۵۰۰ میشه ولی بهم میگه ۲۰۰۰

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
ن عزیزم نمیخوام اون جور بشه ولی خب فعلا سکوت کردم دارم ب دروغ گفتن هاش میخندم

عادتش دادی ب کم خرجی.من شوهرم قبلا نداشت رعایت میکردم الان ک داره بخدا اومدم کفش بخرم۲۳۸ بود.زنگ زدم بهش گف بخرتاعادت کنی ارزون نخری.منم خریدم وقتی حرفی نداره.دنیادوروزه.شماهم بدعادتش کردی

2706