2733
2739
یا خود خدا با یک آمپول وزن ۱۰کیلو کم میشه؟ 

منم تو یکی از تاپیکا خوندم اون زمان باردار بودم اسکرین نگرفتم اصلا یادم رفته چی بود و چه جوری بود 😭😭😭

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
اسم قرص ی که خودتون یا اطرافیانتون لاغر کردید را بگید

من ونوستات و اسلیم مکس میخورم دریغ از یک کیلو کم کردن 😭😭😭😭😭

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو یکی از تاپیکا خوندم اون زمان باردار بودم اسکرین نگرفتم اصلا یادم رفته چی بود و چه جوری بود 😭 ...

چند تا از آمپولا را باید بزنیم

❤دل نیست هر آن دل که دلآرام ندارد❤
2731
از چاقی بمیرم زیر تابوتم کسی نیست ازربس سنگینم اینجوری پس از مرگمم  خجالت میکشم 😂😂😂

خدا نکنه دختر

رژیم درست حسابی بگیر کالری شماری کن پیاده روی کن از راه های طبیعی لاغر شو

این قرصا داغونت میکنه بخدا عمه شوهرم خورده بود بخدا حالش خراب شده بود بردنش دکتر گف یکمم دیر میکردین میرف کما 

زندایی خودم ک استفاده میکرده الان معده و کبدش داغون شده حالا واقعا قرص با مارکای عالی میخوردن.

بخدا راس میگمااا

سعی کن خودت خودتو لاغر کنی دیرم ک لاغر بشی حداقل مشکل نداشته باشی

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

سلام من دمنوش خوردم جواب نگرفتم ولی  ...

من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفت خدایی راضی بودم محصولاتشون همه اصل و اورجینال هستند قبلا از جای دیگه قرص لاغری گرفتم اصلا جواب دهی نداشت ولی از بهین دارو قرص گرفتم توی یک دوره 12 کیلو وزن کم کردم قرصهای لاغری معروف داره اگر خواستید بهین دارو را به فارسی سرچ کنید اینم ادرس سایتشون

https://www.behindaruuu.com  اینم شمارش 

09120304263

09197142162   به همجا هم ارسال داره  من ازشون قرص جی سی گرفتم محصولات شون خیلی متنوع هستش پیشنهاد میکنم برید داخل سایتشون ببینید