2737
2734
عنوان

شوهرم همه پياماماو تو ني ني سابت خوند هرچي ازدهنش دراومد بهم گف

| مشاهده متن کامل بحث + 1982 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره بخاطر همينا كتك زد منو يه حرفا زشتي زد

خواب بودی رفته سرگوشیت؟

حالاچجوری تاپیکاتوپیداکرده!

من عضو شده بودم یکی دوروزی گیج میزدم😁

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

از اینجا که میری بیرون خروج رو بزن دوست من 

اسم کاربریتو که بلد نبوده 

بعدم یه فکری به حال این دست بزنش بکن 

بهشم بگو فلانی جان صورت مسئله رو پاک نکن خودتو عوض کن طرف با خانواده خو دش قهره !!!!دروغگو دست بزن داره بی پوله بددهنه اونوقت شما بدهکاری میشینی گریه میکنی؟بگو به جای اینکه نگران ابروت پیش غریبه ها باشی نگران همسر و خانوا ت و احساسشون باش 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

تاپیک درد ودل و یاخانوادگی که میزنید بعدش حتما بترکونیدش تا مشکلی براتون پیش نیاد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
ميگه  بخودم ميگفتي به خودش چي ميگفتم اخه من خيللي تنهام نه دوستي دارم درد دل كنم نه مادر نه خوا ...

بگو بهش که غریبه که هیچ وابستگی و شناختی نداره بهتر و عادلانه تر میتونه نظر بده اصلا بگو بینشون مشاور هم هست.حوب بود جلسه ای خداتومن ازت میگرفتم برادرددل؟

الهی به امید تو...
ب اون دروغگوی قپی در کن بگو حواسش ب کاراش باشه هاااااا وگرنه زندگیشو جهنم میکنیم براش

مگه من چيكارش كردم اصلا تو اين مدت خداشاهده بروش نياوردم بي پوليشو جوري بد باهام حرف زد حد نداشت من فقط تنهام

2706