2737
2734
ممنون عزیزدلم متاسفانه من هم شوهرم سالهاست که داره یه 15سالی خوب خوب شد چون فکرش راحت بود الان ک ...

الهی بمیرم طفلی همسرتون کامل درک میکنم چون ب شدت منزوی میشن منم از این بابت نگرانم . ولی چیزی ک هست اینکه زیاد نباید بروشون بیاری دقیقا دختر منم از زمانیکه پیش دبستنای رفت شدت گرفت .طفلی هر بار دعواش میکنم میگه مامان دست خودم نیست ولی خیلی خودشو کنترل میکنه همسرم میگه خوب میشه من از این بدتر بودم ولی من صبرم کمه حالا نوبت گرفتم ببرم پیش روانپزشک انشالله ک خوب شه منم بیام اینجا ب شما بگم. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الهی بمیرم طفلی همسرتون کامل درک میکنم چون ب شدت منزوی میشن منم از این بابت نگرانم . ولی چیزی ک هست ...

خدانکنه عزیزم

ممنون بخاطرهمدردیت

چندشبه نخوابیدم

شدیدابه فکرخودکشی هستم

به خدادارم باگریه براتون مینویسم

خیلی حالم بده خیلی

باورکنیدهمش میگم کاش نه من بودم نه اون

بااینکه عاشقشم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2742
خدانکنه عزیزم ممنون بخاطرهمدردیت چندشبه نخوابیدم شدیدابه فکرخودکشی هستم به خدادارم باگریه براتون ...

ای وای عزیزم باور کن انقدر مشکلش حاد نیست گلم اصلا همسرتون برای درمانش اقدام کرده؟؟

عزیزم منم ی شب از دست دخترم انقدر خودزنی کردم بیهوش شدم . ولی بدتر شد بچم الانم خودم بی تقصیر نیستم تیکاش رو رفتارم باهاش تاثیر گذاشته ولی باید ب این فکر کنیم ک دوسشون داریم باید براشون ارامش ایجاد کنیم چون استرس حالشونو بدتر میکنه. 

گلم من فک میکنم شما همسرتونو دوست دارید ولی اطرفیان باعث حال بدتونن ب نظرم اعتماد ب نفس داشته باش حتما برین دکتر انشالله بهتر میشه 

ای وای عزیزم باور کن انقدر مشکلش حاد نیست گلم اصلا همسرتون برای درمانش اقدام کرده؟؟ عزیزم منم ی شب ...

ممنون عزیزم

شوهرم سالهاست زیرنطردکتره

25ساله اززمان دانشجویی دارومصرف میکنه

شوهرمن دوستاش تودریاغرق شدن بیمارشدوالان25ساله که دارومیخوره

من دیگه بابیماری شوهرم کارندارم حالانگران دخترم هستم

خیلی بادخترم راه میاییم هرکاردلش میخوادمیکنه میریزه میپاشه باورکن کل خونه روبهم میریزه بهش نمیگم چرا

امانمیدونم چرااینقدراسترسیه

یک لحظه نمیتونم ازش دورباشم

حالاخدابخوادشنبه ببرمش دکترببینم چی میگه

ممنون که جواب دادیدعزیزم

خوشحال میشم ازتجربیاتتون استفاده کنم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
ممنون عزیزم شوهرم سالهاست زیرنطردکتره 25ساله اززمان دانشجویی دارومصرف میکنه شوهرمن دوستاش تودریاغ ...

عزیزمی  ❤ولی من ی بار دخترمو بردم دکتر بهم گفت نکران نباش 90 درصد ب سن 12 سالگی برسن خوب میشن خدا کنه اینحوری باشه

2738
ن ب اون شدت نیس مثلا وقتی تمرکز میکنه یا هیجان زده میشه یا گدشی میبینه تلوزیون نگاه میکنه ولی خب گاه ...

یکی از فامیلاس درجه یکمون اینجوری بود صداش میپرید مخصوصا وقتی بی خوابی و گرسنگی داشت

بردیمش دکتر گفت صرع خفیفه الان دوهفتس دارو میخوره خداروشکر اثری نیس

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
عزیزم تو این یک ماه دکتر بردین دخترتونو ؟ رفع نشده مشکل؟

ارع عزیزم بردم البته مشاوره نتی بود .ایشون گفتن ک اصلا نگران تیکش نباش چون ب مرور خوب میشه اعلب تا نوجوانی هست . بعد دارو داد برا تمرکز بیشتر 

ارع عزیزم بردم البته مشاوره نتی بود .ایشون گفتن ک اصلا نگران تیکش نباش چون ب مرور خوب میشه اعلب تا ن ...

سلام عزیزم پسرمنم کلاس اول هم تیک صوتی داره هم حرکتی ، راست میگین دکترا گفتن خوب میشن؟ همسرتون الان کامل خوب شدن تیک ندارن دیگه منم مثل شما نگران اینده بچمم افسردگی گرفتم ما تو خانواده تیک نداشتیم

سلام عزیزم پسرمنم کلاس اول هم تیک صوتی داره هم حرکتی ، راست میگین دکترا گفتن خوب میشن؟ همسرتون الان ...

سلام عزیزم . والا دختر منم از همون 6 سالگی تیکاش شروع شد. الان 10 سالشه دوماهی میشه ک تیکاش ب شدت کم شده یعنی فقط خودم ک مادرشم متوجه میشم گاهی . ولی چند ماه پیش ب کلی مشخص بود. همسرمم خوبه الان ایشون وقتی حوایش نباشه شاید با گلوش صدا در بیاره ولی خیلی نامحسوسه اونجور😍نیست ک زندگیتو تحت تاثیر بذاره . دکتر ب من گفت تیکا تا 12 سالگی هستن بعد از اون خیلی کم میشه نگران نباش . منکه فراموش کردم . بهتره ک اصلا بروش نیاری یادش نندازی . انشالله ک خوب میشه 😍

2706