2733
2739
عنوان

اصلاح صورت با ژیلت بده؟؟😱

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 94 پست

من خیلی پر مو صورتم خسته شدم انقدر بند انداختم تازه من پیشونیم هم مو داره!

من با ریش تراش همسرم چندبار زدم تیز تیز شده با ژیلت که دیگه فکر کنم رشدش خیلی بشه

خوشبحالتون با ژلیت میزنید حسودیم شد!

زندگی زیباست چشمی باز کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ جدی مگه چطور شد صورتت

زبر میشه 

با یه بار ک ن اما چن بار بزنی زبر میشه 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
من پایین تنم پر مو هس صورتمم پره ولی کرکی و زرده اصلا فرقی با اولش نداره هر سه روزم ی بار میزنم  ...

هرسه روز یبار چرا؟

خب موهای صورت ک دوهفته یا بیشتر طول میکشه ب حد کافی رشد کنه

وااااا🙁 
2728
من چند ساله ژیلت میزنم اتفاقا برا پاکسازی عالیه

بد درنمیاد 

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟
زبر میشه  با یه بار ک ن اما چن بار بزنی زبر میشه

اهان یعنی دست یکشن صورتت زبره

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟
هرسه روز یبار چرا؟ خب موهای صورت ک دوهفته یا بیشتر طول میکشه ب حد کافی رشد کنه

اخه دوس دارم همیشه صاف باشه ژیلت میزنی چن روز بعد نوک موها در میان

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
من خیلی پر مو صورتم خسته شدم انقدر بند انداختم تازه من پیشونیم هم مو داره! من با ریش تراش همسرم چند ...

منم از همین میترسم بندم خیلی بده

2740
منم نمیدونمم عصابم خورده تو اینترنت خوندم میگه تیلور هیل و مونرو هم صورتاشونو با ژیلت اصلاح میکردن و ...

تیلور هیل نه که، الیزابت تیلور‌ . آره من هم خونده بودم... نمی‌دونم والا کدوم راه بهترینه😕

💙صدا کن مرا... 
اگ کرکی نیس نزن دوستم زد همه موهای صورتش تبدیل شدن ب سیبیل

یا خدا بند نندازم ژیلتم که نه پس با چی

اصلا ژیلت نزن ب صورتت چون باعث میشی موهات دوبرابر شه..کلا چیز فلزی باعث افزایش مو میشع....اگ نمیخای ا موبر اینا استفاده کنی سفیده تخم مرغ بزن ب صورتت  ی دسمالم بزار رو جاهایی ک سفیده زدی نیم ساعت بزارش بعد سریع و تند دسمالو جدا کن....هم موهات کنده میشه هم  برا پوست خوبع

2706