2733
2734
عنوان

باردارا شمام زود خسته میشین از بیرون رفتن.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 41 پست
آره واقعا سخته ،ولی جای شُکر داره همین که بچه هامون سالم هستن صد هزار مرتبه شکر 😉😉

من استرس گرفتم میگم نکنه سالم نباشه و ...😥

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استرس گرفتم میگم نکنه سالم نباشه و ...😥

مطمعن باش سالم و سلامت عزیزم ،همه چیز رو به خدای مهربون بسپار و آرامش داشته باش ،انشاالله نی نی گل و سالمت رو در آغوش میگیری خانمی

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋
2731
مطمعن باش سالم و سلامت عزیزم ،همه چیز رو به خدای مهربون بسپار و آرامش داشته باش ،انشاالله نی نی گل و ...

ان  شاءالله  عزیزم

خدا گل پسمری شمارو هم حقظ کنه در نهایت آرامش باشی

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
ان  شاءالله  عزیزم خدا گل پسمری شمارو هم حقظ کنه در نهایت آرامش باشی

ممنونم مهربوووون 😘😘😘😘😘

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋
ممنونم مهربوووون 😘😘😘😘😘

😍😍😘😘😘😘

2740
حداقل روزی یبار میرم 

واااای من که اصلا نمیتونم ،خیلی بیرون برم هفته ای یکبار هستش ،همش زیر کولر دراز کشیدم 😀😀😀

اووه چجور طاقت میاری،من امروز داشتم گریه میکردم چون یکماهه مهمونی نرفتم😐

نمیتونم عزیرم ،بیرون میرم خیلی اذیت میشم ،مهمونی هم زیاد نمیرم فقط خونه ی خانواده ی خودم میرم ،اونجا میتونم دراز بکشم