2733
2734

دختر ولی خوب عروس هم نباید مثل مهمون بشینه فقط در حد پذیرای از خودشون و پخت و پز برای دورهمی خودشون انجام بدن 

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ناراحت میشن معمولا عروس و داماد

ببخشیدا من به عنوان یه عروس گفتم با این که مادرشوهرم هیچچچ کاری واسمون نکرده حتی اجازه ندارم۳۰  دقیقه بچم پیشش بمونه برم دندانپزشکی،واقعا خودم جای اون عروس تصور کردم وگفتم بنظرم اگه عروس یا داماد از این کار ناراحت بشن انسان نیستن ودست تقدیر همین بلا رو سرشون به شکل بدتری میاره مطمئن باش

2731
خب اگه پسرش بخواد انجام بده عروسه ناراحت میشه و بلعکس

ناراحت شدن نداره بالاخره یکی باید کاراشو برسه البته بعضی وقتا حرص آدم درمیاد اما عاقلانه که فکر کنیم میبینیم باید بهش برسن مادرشوهر من ۵تا بچه داره اون ۴ تا اصلا نمیگن مرده ای یا زتده؟شوهرم بچه آخرشه همه کاراشو میکنه حتی حمام هم شوهرم میبردش ولی اصلا توقع اینکه من برا مادرش کاری کنم رو نداره واگه کاری کنم کلی تشکر میکنه 

2740

من بین اطرافیانم میبینم که هم پسر هم دختر کمک میکنن... همسایمون (منظورم مَرده‌ست) هم پدرش و هم مادرشو میبرد حموم..تا این حد..زنش فقط غذا درست میکرد همین.

مادربزرگ خودمو فقط سه تا پسراش و عروساش نگه داشتن..(مامانم و زنعموهام) عمه‌هام سالی یه بار زحمت میکشیدن به مادرشون سر میزدن! 

اون یکی مادربزرگمو الآن هم دختراش و هم پسرش و عروسش کمک میکنن و بهش میرسن... قانون خاصی نداره هرکی بتونه کمک میکنه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

اختيار دختر با شوهرش هست شوهرش ميتونه مانع بشه كه كار مادرت رو انجام نده ولي اختيار پسر دست خودش عروس درك داشته باشه ميتونه پسر كارهاش رو انجام بده 

به نظر من الويت با پسر هست دختر هم شرايط داشت اوكي 

ولي انقدي نبايد پسر خودش رو وقف كنه كه از زندگي خودش بمونه مثل بعضي چيز هايي كه تو ني ني سايت شنيدم كه اقا ميره خونه مادرش هر روز تا دير وقت و خانمش تنهاست 

هر كدوم نتونه انجام بده دختر يا پسر ميتونه اون تايم رو كمك بگيره برا مادرش 

خب اگه پسرش بخواد انجام بده عروسه ناراحت میشه و بلعکس

عروس نهایتش میتونه خودش کاری انجام نده ولی نمیتونه  نذاره شوهرش به مادرش کمک نکنه  اگه پسر مشغله داره میتونه برای مادرش پرستار بگیره 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
به عروس ربطي نداره كه ناراحت شه  مادرشه پسر هم وظيفه داره كمكش كنه توي پيري

عروسی که نیکی ندیده چرا نگه داره تازه اگه مادره خسیس هم باشه و بیشتر پولها و ارثش رو حاضر نباشه تو اون خونه خرج کنه و برای دخترش بفرسته

دختر و پسر فرقی نداره عروس هم نباید ناراحت بشه.اگ ی وقت پدر مادر خودش هم نیاز ب کمک داشتن روش رو داشته باشه ب شوهرش بگه ک میخواد از پدر مادرش مراقبت کنه

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
ب عروس ربطی نداره دخترش بره جمعش کنه 

داماده هم میگه به ما ربطی نداره پسرش بره جمعش کنه😐 مادر من میگه من زیر منت هیچکدومتون نمیرم و خودم میرم خانه سالمندان..داداشم ناراحت میشه و میگه دفعه آخرت باشه این حرفو میزنی خودم نوکرتم ... منم نگاش میکنم میگم خودشیرین😂

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706