2733
2734
عنوان

لباس

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 57 پست
ن اصفهان ولی هزینه ارسالش ۷.۸ تومن بیشتر نمیشه  برا سایز ایکس و دو ایکس خوبه قد آستین هاشم بل ...

اگه تهران بودی یه جا قرار میزاشتم میومدم ازت می گرفتم شوهرم به پرداخت قبل خرید و اینا اعتماد نداره. پولیوره خیلی خوشگله حیف که اندازه شوهرت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تهران بودی یه جا قرار میزاشتم میومدم ازت می گرفتم شوهرم به پرداخت قبل خرید و اینا اعتماد نداره. ...

باشه عزیز دلم هر جور مایلی ولی قبلا فروشگاه اینترنتی داشتم

بعدم من میخوام از خونه ام بره بیرون😂😂مرض ندارم نگه دارم ک

2731
باشه عزیز دلم هر جور مایلی ولی قبلا فروشگاه اینترنتی داشتم بعدم من میخوام از خونه ام بره بیرون😂😂م ...

حالا بزار باز به شوهرم بگم، از رنگش خیلی خوشم اومده. ایکس لارج برای شوهرت تنگ میشه یعنی؟ آخه پولیور گشاد میپوشند دیگه

حالا بزار باز به شوهرم بگم، از رنگش خیلی خوشم اومده. ایکس لارج برای شوهرت تنگ میشه یعنی؟ آخه پولیور ...

نه راستش اندازشه ولی بگم از کجا خریدم؟من ک تنها بیرون نمیرم

بعد شر میشه میفهمه ک گفتم برام لباس بیارن

از خودم و دخترم کوچیکه بعدم مطابق سلیقه شوهرم نیس 

شوهرم مداحه 

نه راستش اندازشه ولی بگم از کجا خریدم؟من ک تنها بیرون نمیرم بعد شر میشه میفهمه ک گفتم برام لباس بیا ...

باشه بزار به شوهرم بگم فقط شاید شنبه خبرشو بدم چون پسورد نی نی سایت فقط تو کامپیوتر شرکت دارم و تو گوشیم ندارم. الان شرکتم تا شنبه بیام ان شاالله. اگه تا شنبه نفروخته بودی میام میگم میخوام یا نه، شوهر من سفیده سبز خیلی بهش میاد. 100 حساب میکنی بهش بگم 100؟

باشه بزار به شوهرم بگم فقط شاید شنبه خبرشو بدم چون پسورد نی نی سایت فقط تو کامپیوتر شرکت دارم و تو گ ...

بخدا حدود ۲۰۰ پا خودم در اومده میگم فقط میخوام رد شه

جنسش خیلی عالیه بخدا 

باشه گلم

2740
2706