2733
2734
عنوان

پسرم یه سالشه اصلا نمیتونه بخوابه چیکار کنم دارم دیوونه میشم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 45 پست
عزیزم تو این سن اونا تخیل ندارن چمیدونن ترس چیه اصلا اون حتما گوشش تیر میکشه احتمالا حمام برای آب رف ...

وای نه بهدا فکرش داغونم میکنه

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊
عزيزم پسر منم موقع دندون درآوردن دو سه شب ناگهان پاميشد تا سرحد مرگ بي دليل گريه ميكرد و ميخوابيد مث ...

واقعا ینی میشه پسر منم از دندوناش یاشه نیشاش داره در میاد

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا دعا چیه؟! ببرش دکتر خانوم بچه حتما مشکل داره...  بعدشم که ادم بهتون میگه یکم مطالعتونو بال ...

ببرم دکتر چی بگم یهو جیغ میزنه میگ برو خانم بچس طبیعیه

2731
نه قطعا اگه پیش متخصص درست حسابی ببری و احوالاتشو شرح بدی اینو نمیگه! و درصدد پیدا کردن و رفع مشکلش ...

باشه فردا میبرمش ببینم چی میشه

واقعا ینی میشه پسر منم از دندوناش یاشه نیشاش داره در میاد

واااااااي دندون نيشو كه نگو بچرو زيرورو ميكنه بخدا سر هر دندون نيشش دوهفته آروموقرار نزاشته برام ميرفت روسرم فقط دادوبيدادو گريه تو خوابم كه ميپريد يهو ميزد زير گريه وحشتناك جوري زار ميزد انگار جن ديده اه يادم مياد تنم مور مور ميشه

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
عزيزم پسر منم موقع دندون درآوردن دو سه شب ناگهان پاميشد تا سرحد مرگ بي دليل گريه ميكرد و ميخوابيد مث ...

دقیقا پسر بزرگ من هم همینطور بود. منم شک میکردم ولی چند روز بعدش که دندونش میزد بیرون متوجه می‌شدم بعضی از بچه ها خیلی سخت دندون درمیارن

واااااااي دندون نيشو كه نگو بچرو زيرورو ميكنه بخدا سر هر دندون نيشش دوهفته آروموقرار نزاشته برام مير ...

دقیقا منم همینطوریه فک میکنی جن دیده

احتمال ٩٩درصد از دندوناشه تا چندروز ديگه خوب ميشه نترس

مرسی عزیزم خیلی کمکم کردی یکم از نگرانیام کم شد

متولد٨١هستي؟

اره عزیزم

دکتر بچه من گفته در این مواقع یک برابر وزن استامینفون بدین به بچه چون جاییش درد می‌کنه و ایرادی ندار ...

استامینفنم میدم

2706