2737
2734
عنوان

همکارای خانوم شوهرم....حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 58 پست

اونا خواستن بیشعوریشون رو واضح و فول اچ دی نشون بدن ،شما ناراحت نکن خودتو انشالله زودتر خوب میشه همسرتون

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا شفاس بده عزیزم اولا کار اون اقا خیلی بد بوده که همچین چیزی رو به شما گفته دوما برا همکارای شوهرت متاسفم چقد کوته فکرو بی شعور و بی فرهنگن خودتو ناراحت نکن گلم واگزارشون کن به خدا همچین ادمایی خودشون چین که ادم واسه حرفشون ناراحت باشه 

2728

اصن مهم نباشه بیماری جسمی خجالت نداره که 

بیماری روانی اوناست که خجالت داره

انشاالله همسرتون زود تر خوب شن و بدون و مطمئن باش خیلی زود اونا بدجوری محتاج همسرتون می شن 

البته همسر شما هم كمي حساسن

حالا يكي اشتباه كرد ادم نبايد اينقد ضعيف باشه كه به دل بگيره خودشو ناراحت كنه

ميدونين كه بيماريهاي ستون فقرات به روحيه وابسته است 

مثل ناراحتي معده كه وابسته به اعصابه

2738

سلام مامانا سریعتر درمان کنید تا بدتر نشه امروز با یه سایت خوب اشنا شدم که خیلی جاها بدردمون میخوره پرستاری۲۴ تونستم یه پرستار ماهر برای مراقبت از دخترم پیدا کنم برای هر خدمتی در منزل یه راه حل داره حتما سری بهش بزنید

چقدر بی ادب آوم ناراحت میشه خب حق دارین

من امروز رفتم داروخونه پسرم پیله کرده بود شامپو اوه میخواست  که نداشتن اینم گریه میکرد و نمیوند بریم ی دفعه خانومه نسخه پیچ شروع کرد به دعوا کرون که عه بچه برو خونه تون نداریم دیگه از صبح باید با صد نفر کلنجار بریم الانم تو سر و صدا راه انداختی .خیلی ناراحت شدم.لال شدم اون لحظه کاش ی چیزی بهش گفته بودم هرچند واقعا  نمیدونستم چی بگم .😢😢

کاربر قدیمی ام 😊
به چیا ناراحت میشی بابا عزیزم همکارا عادتشونه وقت بیکاری بیجهت هرهر کنن با هر چیزی

خانم عزیز شما جای همسره ایشون نیستید درک نمیکنید تن سلامت دارید. درد دیدنی نیس دردو باید بچشید... شکستن دل کسی با تمسخر از قتلم بدتره

دیسک کمرش ؟؟؟ درست نمیشه اگه عمل کنه؟درد هم داره ؟

یه چیزه ارثیه توخانوادشون فعلا داره بافیزیولوژی ورزشی درمانش میکنه ولی اگه نشه باید عمل کنه /مادرش وخواهرشو داداشش عمل کردن ولی باز درد دارن

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
خانم عزیز شما جای همسره ایشون نیستید درک نمیکنید تن سلامت دارید. درد دیدنی نیس دردو باید بچشید... شک ...

حتما قراره مگه همه یه زخم.خورده باشن

منم شاغلم خیلی حرفام شنیدم پشت سرم زدن

اما به این نتیجه رسیدم که بزارم هر چی دلشون میخواد زر بزنن از بدبختی خودشونه نه من

به چیا ناراحت میشی بابا عزیزم همکارا عادتشونه وقت بیکاری بیجهت هرهر کنن با هر چیزی

نمیدونم دوستم دلم خیلی گرفت به خداراضی نیستم هیچکس غم توزندگیش داشته باشه ولی اینم خیلی مشکل بزرگیه

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

ناراحت نشو متاسفانه تو محیطهای کاری این رفتار رواج داره. انشالله خدا به شوهرت سلامتی بده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706