2733
2739
واقعا؟ پس دانلودش کنم. جدیدا با بردلی کوپر رابطم خیلی بده😂😂😂

حتما ببین من شوهرم فیلمای این مدلی نگاه نمیکنه اما برام جالبه تا تهش دوام اورد گفت بد نبود 😂😂😂بد نبود اون یعنی عالی بود 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

من دیشب دیدم خیلی خوشم اومد

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حتی اونموقع نقاشیشم کشیدم دارمش عنوز🤣😂🤣

تو منی یا من‌توام؟

منم کشیدمش،کاش داشتمش😂

جالبه که از روزی که این فیلم رو دیدم نزدیک دو هفته پیش مدام اخبار بازیگران و فیلم رو میشنوم

من تنها چیزی که امسال متعجبم کرد بازی روان لیدی گا گا بود واقعا جالبه خواننده ای که من اولین بار با ...

اره... جالبه 

چون من همیشه از رقص و اجراهاش بدم می اومد

می گفتم خیلی خشکه بدنش

2728

کی سریال ندیمه رو دیده 

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 
2740

من تا حالا خیلی خوشم نیومده ، الان چرنو بیل رو گرفتم

نه ..  چجوره؟

فصل یک و دوش خیلی قشنگه و فصل سه رو خوشم نیومد . دنبال یه سریا ل رومانتیک و خانوادگی هستم 

بهترین تفریح فیلم دیدن و کتاب خوندنه ، من امروز پنج تا فیلم خریدم  . امیدوارم خوب باشه 

ای ای ای.... جوونی کجایی که یادت بخیر😂😂😂 خیلی خوشم اومد  عجب چشاش خوشگل بود

🤣😂 اینم از طرح رو جلد دفتر نقاشیم ک بی کیفیت بود کشیدم وگرنه میشد قشنگتر کشید😂🤣 حالا شبیهش بود؟؟ اخه همش استرس داست😂🤣

2706