2737
2734
عنوان

خون در مدفوع نوزاد سه ماهه.خواهش میکنم هر کی اطلاعی داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10886 بازدید | 62 پست
چیکار باید کنم شما چه چیزایی رو نمیخوری من چیزایی که مربوط به گاو هست رو نمیخورم فقط این چند روز ی ب ...

ببرش فوق تخصص گوارش کودکان برات آز خون مینویسه و ی از دیگه همه  مواردی که بهش الرژی داره مشخص میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب .. اول اینکه شما از لخته خون نمونه ندادی به آزمایشگاه .. چون مقدار آر بی سی رو کم گزارش کردن .. ب ...

امروز شربت سفکسیم داد هر دوازده ساعت دو سی سیو نیم بدم 

خدا خیرت بده عزیزم

خداجون بابت هدیه قشنگی که بهم دادی ازت ممنونم
آپتامیل Pepti junior والا دکتر داده روشم نوشته مخصوص نوزادان الرژی دار

منم دقیقا این شیرخشک بهش دادم نیاخت اسهال شد وتو مدفوعش رگه های خون بود گاهی هم بیشتر ازرگه های خون بعد که ببلاک دادم خوب شد

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2728

خب طبق نظر دکترت عمل میکنیم . شیر خشک رو بده اگه دیدی تاکید میکنم خطر ناکه اگه دیدی مدفوعش حالت لزج یا مخاط بینی داره قطعا با جواب ازمایش ی ک نسونم دادی ببر بیمارستان .اگه بحالت قبل برگشت که همون حساسیت.

و سلام راه دیگه ای نداری 

اگه عفونت روده باشه باید انتی بیوتیک بگیره . مقدار گلبولهای سفید دفاعیش زیاد شده ک میتونه از عفونت باشه . حتما اگه خوب نشد ببر بیمارستان .

ببرش فوق تخصص گوارش کودکان برات آز خون مینویسه و ی از دیگه همه  مواردی که بهش الرژی داره مشخص م ...

اها مرسی عزیزم از راهنماییت حتما میبرمش

آپتامیل Pepti junior والا دکتر داده روشم نوشته مخصوص نوزادان الرژی دار

دختر من اونقدر الرژی بعد دلپیچه اش شدید میشد  که از فشار زیاد پشتش کلی زخم شد حالت پارگی معذرت میخوام اونقدر زجر کشید هر وقت شکمش کار میکرد  خون میومد  اگر خون زیاد بود ببرش برای معاینه مقعد  

منم دقیقا این شیرخشک بهش دادم نیاخت اسهال شد وتو مدفوعش رگه های خون بود گاهی هم بیشتر ازرگه های خون ...

والا دکتر گفت اگه اینم بهش نسازه باید شیرخشک هلال احمری بهش بدی حالا دیگه نمیدونم اسمش چیه

2740
امروز شربت سفکسیم داد هر دوازده ساعت دو سی سیو نیم بدم  خدا خیرت بده عزیزم

خسته نباشی خانمی من کلی تایپ کردم اول می گفتی بنده خدا ... ببین الان خیالت راحت تر باشه قطعا مشکل اسهال لزج حل میشه چون انتی بیوتیک به سلولها کمک میکنه عفونت رو خارج کنن . دکترتم خیلی خوب تشخیص داده . دارو رو قطعا سر موقع بده بخوره . ایشالله خوب میشه و جای نگرانی اصلا نیست 

دختر من اونقدر الرژی بعد دلپیچه اش شدید میشد  که از فشار زیاد پشتش کلی زخم شد حالت پارگی معذرت ...

ن اونقدر زیاد نیست حالا اگر زیاد بشه حتما میبرمش بیمارستان ولی خدا نکنه😭

خسته نباشی خانمی من کلی تایپ کردم اول می گفتی بنده خدا ... ببین الان خیالت راحت تر باشه قطعا مشکل اس ...

ببخشید عزیزم اصلا حواسم نبود به این شربته خیالم یه خورده راحت شد دستت درد نکنه

الان عفونت مهمه برای ما و بعد حساسیت اگه وجود داشته باشه

ببین تو جواب ازمایش مقدار گلبول سفید گزارش شده ی مقدار معنا داره .. یعنی عفونت داروی عفونت انتی بیوتیک ه یا همون سفکسیم

حالا برای حساسیت یا رعایت کن یا شیر خشک رژیمی بهش بده

الان عفونت مهمه برای ما و بعد حساسیت اگه وجود داشته باشه ببین تو جواب ازمایش مقدار گلبول سفید گزارش ...

یعنی الان عفونت دیده شده تو ازمایشش؟؟؟؟

2706