2737
2739
عنوان

در مورد حقوقم میخوام بدونم خوب میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 53 پست
یعنی از اون ۲۵۰۰ کم میکنه؟ اگه اره که خیلی کمه. البته تو شهرای دیگه بجز تهران شنیدم کلا اینطوره

اره.منم با 6 سال سابقه....هم مالی هم  مالیاتی کارمیکنم همین حدوداس .من تهران نیستم.تازه میگند خوب بهت میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم کم میده ۲۵۰۰۰۰۰ بی انصافی هست برای این تایم کاری  شما تا ۶ کار میکنید زیاده ، ببین از ...

البته از ۱۰ صبح تا ۶ میشه روزی ۸ ساعت. ما ۹۹ تا ۵ هستیم. همسرم ۸.۵ تا ۴.۵

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728
2738
اره.منم با 6 سال سابقه....هم مالی هم  مالیاتی کارمیکنم همین حدوداس .من تهران نیستم.تازه میگند خ ...

البته من تو تهران دارم ۳ تومن میگیرما! برای من خیلی کمه. ولی تو شرایط اجباری اومدم اینجا خیلی دستم باز نبود برای حقوق. جاش خوبه کار و مدیراش خیلی خوبن.

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
استارترجان نگفتین چندسال سابقه دارید و کدوم شهری؟بعدم به نظر بهتربیکاریه.خیلی هم مسءولیتت سنگین نیس ...

من خیلی دوست داشتم مالیاتی برم. ولی نشد فعلا بازرگانیم

2706