2733
2734
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215327 بازدید | 3042 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها هستین اصلا؟😕

دارم میخونم عزیزم

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2728

قانون ارتعاش:قانون ارتعاش میگه که چیزها واشیا و افکار وافراد هم نوع وهم ارتعاش هم دیگه رو جذب میکنن این قانون ارتعاشه.خیلی ساده،مثل دوتا قطب منفی ومثبت آهنربا که هم دیگه رو جذب میکنن قانون ارتعاشم میگه چیزای همانند هم  دیگه رو جذب میکنن(بچه ها ۱۰  تا بحثه فکر کنم هر دوشب یکیو تموم کنیم)این تعریف یه تعریف ساده با مفهوم ساده بود که براتون گفتم 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

اما همه چیزایی که قانون جذب میگه تو این مفهوم ساده نمیگنجه ما فعلا تا اینجا میدونیم که چیزای مشابه هم دیگه رو جذب میکنن ولی کل مفهوم قانون جذب این نیست دوستان اینایی که میگم رو میتونید نت بنویسید تهش به چیزای جالبی میرسید😊

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2740
قانون ارتعاش:قانون ارتعاش میگه که چیزها واشیا و افکار وافراد هم نوع وهم ارتعاش هم دیگه رو جذب میکنن ...

عزیزم میخونیم.بزار

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست

مولانا میگه خوب خوبی  را کند جذب   این را بدان .الطیبات الطیبین بر وی بخوان .

در جهان هر چیز چیزی را جذب کرد گرم گرمی را کشید و سرد سردی را.باطلان ،باطلان را میکشند.

باقیان از باقیان هم سر خوشند

ناریان ،مرء ناریان راجاذبند

نوریان ،مرء نوریان راطالبند

مفهوم اصلی این شعر اونجایی هست که میگا گرم گرمی را کشید و سرد سری را کشید. گرم گرمیو میکشه یهنی کشیده میشه به سمت گرمی .شما برای اینکه(مثال میزنم)ثروتمند بشین باید با اون ثروت هم ارتعاش بشید،شما میخواید یه رابطه خوب بسازید با اون رابطه باید هم ارتعاش بشین،کا وجود شما باید اون بشه،کل وجودتون باید بشه ثروت تا ثروت رو جذب کنید نه اینکه بیاید فقط فکر کنید به ثروت حالا بیا بشین صبح تا شب به ثروت فکر کن شب تا صبح به ثروت فکر کن  ایاشما ثروتمند میشید؟