2733
2734
عنوان

مامانهای مرداد93بفرماییدتو.......(4)

| مشاهده متن کامل بحث + 221403 بازدید | 23273 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام بچه ها. خدا قوت .چه میکنید با شیطنتهای این وروجکها .پسر من که کل زندگیمو مختل کرده . راستی کسی اینجا بچشو از شیر گرفته یا اینکه بخواد بگیره .من میخوام از شیر بگیرممش اما میترسم نتونم یا بچم خیلی اذیت شه .لطفا راهنمایی کنید ممنون
پسر گلم عاشقتیم
سلام مامانای گل و خوشگل خوبین؟ چه خبرا دلم برای تک تکتون تنگ شده. چه خبر از نی نی ها؟ کسی دوباره نی نی نیاورده؟ بیتا جون فکر کنم نی نی دومت حتما تا الان دنیا اومده تبریک می گم عزیزم امیدوارم مثل رزا نی نی خوب و آرومی باشه. بیاین یه خرده از بچه هاتون بگین مجتبی رو من دو سال کامل شیرش دادم و شب تولد دو سالگیش پروژه از شیر گرفتنش تموم شد. خدا رو شکر خیلی اذیت نکرد و اذیت نشد. چون مسافرت بودیم حواسش کاملا پرت بود. الانم حسابی پر حرف شده سرمو میخوره تو طول روز دائم از دستش سر دردم بس که حرف میزنه و باید به همه ی حرفاش گوش بدم جواب همه رو بدم . گاهی گیر میده که منو ببین باید بشینم بازیشو نگاه کنم یه لحظه هم چشم بر ندارم و تو اون حالت نه حرف بزنم نه هیچ کار دیگه خلاصه راحت تر از قبل شده ولی فقط نگه داریش بعضی اوقات واقعا اعصابمو خورد میکنه. لجبازی میکنه . خدا کمکمون کنه بتونیم نی نی هامون رو خوب تربیت کنیم. شما هم بیاین از بچه هاتون بگین. راستی من از پوشک نگرفتمش انشاالله برای بهار یا تابستون.
خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
سلام زیتون جون،خوبی؟ آقا سیدت چطوره؟ تو گروه ما همه ی بچه ها نی نی هاشونو از شیر گرفتن بجز فلک ناز(سارا)شراگیم مونده فقط پوشکم چندتایی گرفتن ولی بیشتری ها نه هنوز، ترنم هم بارداره،١٤هفته اگه اشتباه نکنم،شب عید زایمان میکنه
ای که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد ......حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
سلام دوستای گلم خوبید سما مامان الینا دختر کجایی یه خبری از خودت بده .گوشیت خاموشه .همه نگرانت هستیم .امیدوارم اینجا سر بزنی
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟
خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند
2706