2733
2734
عنوان

خسته شدم از نامزدم+شات

15997 بازدید | 135 پست

عوض شده...مثل قبل نیست....کمتر میاد منو میبینه شاید هفته ای یک بار...شما همتون زن هستین و میفهمین بی محلی و سرد شدن ادمو تا مرز جنون میکشه...تو اس خیلی گفتم نمیخوامشو دوسش ندارم ولی دروغه من از هر لحضه عاشق ترم فقط دیگه تحمل این همه سردیو ندارم...میگه شب کاری و بیخوابی باعث شده حوصله نداشته باشه ولی من قبول نمیکنم...بهم ارامش بدین بگین چیکار کنم یکم صبر کنین باقیه چتارو میزارم

تیکر عروسیمه😍هشتم اذر 98برام دعا کنید خوشبخت شم

میتونم بگم ک بچه ای.

قبل بلوغ عقلی ازدواج نکنین

توو بحثاتونم مادر طرفو نیارین وسط

شوهرت خیلی خوبه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

چرا باهاش اینطوری حرف میزنی عزیزم

شاید واقعا از خستگیه بنظرم که اصلا سرد جواب نداده 

ولی حتی اگه حس میکنی رفتارش سرد شده حس واقعیتو بهش بگو ن طعنه و کنایه

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دوست داره دیگه مشکل چیه؟؟؟؟نامزدی همینه بخدا همه اینجورین

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2731

عزیزم تو نامزدی همچین مسائلی پیش میاد...منم دقیقا مثل تو بودم...شوهرم مونده بود پیش من باشه یا متدرش...پیش من بود اونا غر میزدن..پیش اونا بود من...عروسی کنی اینجور مسائل حل میشه بعد میگی بیخودی اعصابمو خورد میکردم...

2740

چه همسر خوبی داری ک بعد این همه طومار غر نوشتی بازم داره دلجویی میکنه 

گلم مادر جای خود داره و زن هم جای خود مگه قراره مادرشو بزاره دم در چون با شما ازدواج کرده ؟ میخواد صمیمیت زیادی باعث بی احترامی نشه که با دعوت میاد ک بنظرم بد نیست شما خودت بدون دعوت میری خونه مادرشوهرت؟ میتونین قرار بزارین همدیگرو بیرون ببینین

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

پریودی؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

والله اونی که نیار به آرامش داره همسرتونه نه شما نحوه دانیشماختون درست نیست مردا فقط رام زبون خانومان 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱