2737
2734

منم بعد 8 سال با بدبختی رسیدم به همسرم ولی وقتی رسیدم بجای خوشحالی گریه میکردم الانم پشیمونم که 8 سال گریه کردم بخاطرشو اینهمه دست به دامن خدا شدم که بهم برسیم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه بگه اون و خانوادش باید بفهمن وقتش نیست ... 

اره راس میگی کار هر دو طرف اشتباس هم خانم ک مجبور کرده الان پشیمون شده هم اقا ک داره تهدید بی جا میکنه

استادتر تو عاشق نیستی بشین یه پولدار بیاد انشاالله عاشقش بشی و زندگی مرفه داشته باشی

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
باشه بگه اون و خانوادش باید بفهمن وقتش نیست ...  

اگه نمیرفتن خواستگاری و همین خانوم میومد میگفت عشقم نمیاد خواستگاری، همه میگفتن پسره هوس بازه و قصد ازدواج نداره وگرنه حتی اگه عاشق بود بدونِ پولم میومد خواستگاریت!

بعضی از خانوما تکلیفشون با خودشونم معلوم نیست! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728
ابجی عاشقشم ولی از اینده میترسم فقط همین... نمیخوام عین دختر عمم بعد ده سال پشیمون بشم طلاق بگیرم من ...

عزیزم پولو ریخیال اینا ادم درستی نیستن شرافت وجدان ندارن ک تهدید میکنن....درضمن میترسی بدزدنت با مامانت رفت امد کن هرجا میری 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
ابجی عاشقشم ولی از اینده میترسم فقط همین... نمیخوام عین دختر عمم بعد ده سال پشیمون بشم طلاق بگیرم من ...

کاملا عاقلانه تصمیم بگیر....کاملااا....ازدواج شوخی نیست....انتخاب اشتباه ممکنه هم آینده تو هم آینده اون پسر رو نابود کنه...هرکی هم هرچی گفت بگو بابام موافق نیست

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
به خاطر همین احساسو عاطفست ک نمیتونم ردش کنم ولی اززندگی ایندم میترسم اینده ای ک خیلی نا معلومه... ب ...

حالا همه که اول بسم الله همه چی ندارن شاید مار کرد پس انداز کردید وضعتون خوب شد نمیشه از الان به فکر این باشی که اینده نداری باهاش

2738

عزیزم‌از همین‌الان فکرتو بکنا..بعد عروسی دیگه خییلی سخت میشه کاری کرد

از حرفای خانواده شوهرتم نترس

درضمن‌با خانواده ت موضوع رو در میون بزار بهشون بگو که به این نتیجه رسیدی..میدونم این که بگی اشتباه کردی ..سخته ولی مطمئن باش تنهات نمیزارن..فوقش یه چن تا حرف سفت و سخت بهت میزنن

عزیزم دس بجنبون..بعد عروسی نمیتونی هااا

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
اگه نمیرفتن خواستگاری و همین خانوم میومد میگفت عشقم نمیاد خواستگاری، همه میگفتن پسره هوس بازه و قصد ...

برای اینکه بچس ....وقت ازدواجش نیست

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
به زور کشوندی مادرشو خواستگاریت.بعدش میگی نمیخواامش؟؟؟خودتو بزار جای مادر اون.شخصیت و غرور نداره مگه ...

این همه ادم میرن خواستگاری جواب رد میشنون مگه چی میشه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
به زور کشوندی مادرشو خواستگاریت.بعدش میگی نمیخواامش؟؟؟خودتو بزار جای مادر اون.شخصیت و غرور نداره مگه ...

من فقط گفتم مادرش زنگ بزنه نگفتم بیاد خواستگاری فقط گفتم مامانت زنگ بزنه تا تکلیفمون بعد یه سال مشخص بشه ولی مادرش اصرار کردن ک بیان خونمون وگرنه مامانم اصلا نمیذاشت کلیم شرمنده بود من راضی بودم حتی سرش یا خونوادم بحثم شد ولی بعد اینکه بابام نصیحتم کرد فهمیدم باید بیشتر فکر کنم عشقو دوسداشتن براادم نونو اب نمیشه تااخر عمرمم هیچوقت فراموشش نمیکنم 😔دوسش دارم خیلی دوسش دارم فقط از اینده لعنتی میترسم😔

خیلی کارت اشتباه بوده ک اون آقا پسر رو امیدوار کردی به ازدواج ، خانوادش رو راضی کرده اومده خاستگاریت ،الان میگی نه؟؟؟؟!!!!!! این تفکر عاقلانتون اون موقع کجا بود؟تا قبل خاستگاری؟مگه شرایطش قبلا اینجوری نبود؟ کار شماهم خیلی اشتباهه و خانوادش حق دارن اعتراض کنم اما خب تهدید نه ‌ ،ولی خیلی بهشون برخورده ک همچین حرفی زدن. چ مدت دوست بودی؟چندسالته؟

2706