2733
2739
خدایی چیکار می کنید که مادرشوهراتون با هاتون بد میشن؟ 😂😂😂

بوی پول به مشامش رسیده طمعععع خواهر جون پول میخواد خوش بگذرونه آخر عمری شصت سالشه هنوز این کارهارو میکنه منکه راضی نیستم تو حلقومش گیر کنه پولم

عزیزم محکم باش بخاطر اونا خودتو از ریخت و قیافه ننداز ب کاریش نمیشه کرد فقط توکل کن بخدا❤❤

ازهمین دلگیرم خدا فراموشم کرده چندین وقتهاس فراموشم کرده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ک همیشه در مقابل مادرشوهرم کوتاه میومدم 

اما این سری یهو پرید بهم زنیکه منم جوابشو دادم هر چی گفت حواب دادم الان باهاش قهرم بره گم شه خودش و دخترش عوضین فکر میکنن خودشون خیلی خوبن بقیه بد عالمن

😞😞نترس خدا بنده هاشو فراموش نمیکنه فقط امتحان میکنه

چندسال ؟ ازروزی که عقدمون خوندن یه روز یه شب خنده رولبام نیومد روز عروسیمم غمگینترین انسان روی زمین بودم

بخدا من حقم این نبود ظلم کردن بهم اون همه بهشون خوبی میکنم یبارنمیفهمن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2740

خواهش میکنم اونهایی که اینجا مادر شوهر هستن وقتی برن خواستگاری که طمعی رو پول پسرشون نداشته باشن وقتی خودشون وضعشون خوبه .بدی نکنن عروس بیچاره چه گناهیییی کرده میخواد از صفر شروع کنه. نفرینتون میکنه

😔😔😞☹

حق انتخاب یه جوراب ندارم خودم

مادرخواهرش هروق هرجا بگن میبره چه گردش چه عروسی چه خرید چه دکتر ولی من هیچ جانمیبره اضافم بگم دعوام میکنه 

یه حرف خصوصی بینمون نیس یه کار مخفی بینمون نیس هرکارز کنم بخرم اونادرجریانن همه چی انگار قشنگ بردم دستشون خودمم تاعقدم توخانواده وفامیل مثل شاهزاده بزرگ شدم نمیدونم اونجوری بزرگ شدم چطور تحمل کردم صبر ایوب داشتم بخدا

😔😔😞☹

درامدمون دست اوناس برامادرش خاهرش متاهل ماشین خریده خرجاشم این میده هرجام برن این اکثرامیبره الان خواهرش میگه خونه قراره بخرن بیشتر پولش این میده مادرشم گفته برام باغ بخر

درامدمون دست اوناس برامادرش خاهرش متاهل ماشین خریده خرجاشم این میده هرجام برن این اکثرامیبره الان خو ...

😲😲😲پس چرا ازدواج کرده میچسبید ب خانوادش دختر مردمم پاسوز بچه بازی هاش نمیکرد😠

2706